Wpis z mikrobloga

Gram magiem. Niestety nie wiem do końca jakie bronie są przeznaczone dla maga (tak wiem, że kostury i różdżki), ale czy taka np. pochodnia podpalacza (pomarańczowa za 500 złota, będzie lepsza niż kostur za grosze (żółty) który bardziej mi podbija daną umiejętność?
Sprawa druga. Gdzie mogę sprawdzić POZIOM OBRAŻEŃ. Wiem, że są statystyki, procenty itp. pod klawiszem C, ale no właśnie... tylko procenty. Chodzi mi o konkretną cyfrę np.100 obr/s tak jak to jest w #diablo
Z góry dziękuję za pomoc. Jak już powiedziałem gram magiem bitewnym. 19 level. Dopiero poznaję mechanikę gry. Czekam na porady.
Pozdrawiam
#lastepoch #hacknslash #diablo4
  • 18
a tag LE jest prawie pusty


@g0blacK: wcale nie, wiem bo tam spamuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co do Twojego pytania to rada kolegi z kom. wyżej
a i jeszcze jedno: rozważ opcję przełączenia na angielski, łatwiej ci będzie się połapać z poradnikami w necie
@g0blacK: jeżeli pochodnia podpalacza to firestarter torch z wersji angielskiej to prawdopodobnie będzie lepsza, bo daje multiplikatywny bonus do obrażeń od ognia, chociaż to czy na pewno będzie lepsza zależy od ogółu ekwipunku i od tego czy idzesz w obrażenia krytyczne czy w damage over time (ignite np.)
  • 0
@Marcines: @czokobons @Alray @acidd Czy istnieje tutaj możliwość rozbicia zbieranego lootu na materiały? Wiem, że jest runa dezintegracji,ale kosztuje 2Kgolda. Można niszczyć loot, czy po prostu się go tutaj sprzedaje?
Z góry dziękuję za odpowiedź
@g0blacK: sa dwie w sumie, jedna to rune of shattering, polecam kupowac je w sklepie bo w early game rzadko spadaja. niszcza caly przedmiot i mozna to robic nawet jak przedmiot nie ma potencjalu (ktory sie uzywa do ulepszenia przedmiotu). dostajesz losowo odlamki affixow.
jest jeszcze rune of removal, ktora niszczy 1 affix (losowo) ale zachowujesz ilosc odlamkow w zaleznosci od tieru (np. affix jest na tier 4 to dostaniesz 4
sprzedawac przedmioty raczej nie warto, daja malo golda w sumie.


@Marcines: w takim wczesnym stadium to można sprzedawać bo w sumie czemu nie?
@g0blacK: ogarnij sobie jeszcze loot filter bo bez niego #!$%@? się z ilością przedmiotów
na maxroll masz dostosowany do każdego buildu
w takim wczesnym stadium to można sprzedawać bo w sumie czemu nie?


@acidd: no niby mozna, jakis gold tam wpadnie ale nie zbieralbym wszystkiego bo szkoda czasu
na poczatku tez w sumie nie wypada jakos duzo tych itemkow, z tego co kojarze to sam sie zaczalem bawic z loot filtrem na 20-30 lvlu