Wpis z mikrobloga

#frytkownicabeztluszczowa #airfryer #gotujzwykopem #gotowanie #pytanie #xiaomi #lidl

Dobra mireczki Xiaomi air fryer 3.5l czy jakiś masterpro z lidla jak na zdjęciu? Ma ktoś i warto tego z lidla czy dopłacić i za te 300 zł dorwać xiaomi? Czy w sumie bez większej różnicy?

Cenowo lepiej wychodzi lidl przy użyciu kuponu. Ma być szybszy, wygodniejszy i tańszy niż odpalanie piekarnika XD

https://mi-store.pl/product-pol-1563-Frytownica-Xiaomi-Mi-Smart-Air-Fryer-3-5L.html
sked - #frytkownicabeztluszczowa #airfryer #gotujzwykopem #gotowanie #pytanie #xiaomi...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-1 o 20.23.30

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Ma ktoś i warto tego z lidla czy dopłacić i za te 300 zł dorwać xiaomi? Czy w sumie bez większej różnicy?


@sked: mam prawie identyczny model tylko nie w stali szczotkowanej a całość czarne tworzywo, markowane przez Amazona. Identyczne sterowanie. Jest OK, intensywnie używane przez rok i jakoś się trzyma.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@scophthalmusmaximus: stwierdziłeś, że to reklama, bo wrzuciłem zdjęcie frytkownicy? XD @kosmita jakby wytrzymała 2/3 lata to 2 stówy wydają się spoko ceną, będę polował w sklepie jak już wrzucą, może mi się uda dostać :)
  • Odpowiedz
jakby wytrzymała 2/3 lata to 2 stówy wydają się spoko ceną,


@sked: najmniej trwały element to powłoka na szufladzie.
2-3 lata za 2-3 stówy to ok. Za tyle chodzą podstawowe modele.
  • Odpowiedz