Wpis z mikrobloga

Co za #p0lka xd

Wyobrażacie sobie, żeby żona Messiego, Ronaldo, albo Tomasza Adamka tak się prowadziła na insta xd Już nie mówię o filmach z tańcem erotycznym, ocieraniem się o potężnych Hiszpanow, czy spędzanie urodzin Roberta z trenerem tańca xd

Naprawdę bardzo szkoda mi Roberta.

Osiagnij gigantyczny sukces, jeden z największych sukcesów na ziemi, miej żonę polkę której nawet miliardy dolarów, bentleye, wille nie powstrzymają przed puszczaniem się xd

#annalewandowska
AnalnyRozbojnik - Co za #p0lka xd

Wyobrażacie sobie, żeby żona Messiego, Ronaldo, al...

źródło: temp_file2210019726981006713

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@AnalnyRozbojnik: Teraz poważnie. Ona ma jakieś podobne zdjęcia z Robertem w tle? Jak z nim tańczy, jak pokazuje d0pe, cokolwiek? Widziałem jedno grupowe zdjęcie, ale Roberta ledwo co poznałem wśród tych opalonych chadów.
  • Odpowiedz
@stormi: nie żyjemy instagramem i pamiętamy czasy i ludzi sprzed soxial mediami
Wystawianie dupska w centrum kadru publicznie do internetu to jest brak szacunku do siebie i do swojego męża

Tego zdjęcia się nie da nawet wybronić prostym pytaniem
Co przedstawia to zdjęcie? Co autorka miała na myśli, dlaczego stoi odwrócona do kamery?
  • Odpowiedz
@AnalnyRozbojnik: jak za baciate Anke potępiam tak wykopki srające się do tego zdjęcia to o ja #!$%@? XDD Co ona tu ma, gołą dupe czy co? Normalna fota już się nie #!$%@? na siłe. A Georgina tutaj tak wychwalana to już nie takie foty w basenie wstawiała o zajebistym serialu na netflixie nie wspomne.
Wykopki Lewandowskiego będą uczyć jak o kobietę dbać oh gosh
  • Odpowiedz
jak to co jest zlego

chodzi z gola dupa w miejscu publicznym a to zona i matka dzieci

tylko wstyd Robertowi przynosi te karynsko

wy jestescie takie glupie czy udajecie?


@JegoKrolewskaMosc: takie rzeczy to wewnętrzna sprawa danej pary czy akceptuje czy nie zachowania drugiej strony. Skoro to wstawia, to zapewne Robert to aprobuje i to powinny kończyć temat, a właściwie nie powinno się go nawet zaczynać. Umoralnianie ludzi, którzy tobie prywatnie,
  • Odpowiedz
@symetrysta: Stary, marnujesz czas.Ta @stormi to całkowita odkleja lub troll. Wystarczy spojrzeć w profil, takim nie poświęca sie więcej czasu niz ten niezbędny na danie jej do zrozumienia ze nie chce sie mieć z nią nic wspólnego.
  • Odpowiedz
Próbowanie sprawić, żeby ktoś zauważył swoje błędy, nigdy nie jest marnowaniem czasu.


@symetrysta: W tym przypadku jednak bym polemizował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noHuman: Skoro ty nie umiesz zauważyć, że jeden sie pomylił a reszta cie trollowala, to tłumaczenie tobie czegokolwiek, to też starta czasu ¯\(ツ)/¯
a trzeba ci przyznać, że jesteś wyjątkowo trollopozytywnym osobnikiem.
  • Odpowiedz
Skoro ty nie umiesz zauważyć, że jeden sie pomylił a reszta cie trollowala, to tłumaczenie tobie czegokolwiek, to też starta czasu ¯\(ツ)/¯

a trzeba ci przyznać, że jesteś wyjątkowo trollopozytywnym osobnikiem.


@damch: W zatem Ty trollowałeś też, odpadzie ludzki.
  • Odpowiedz
@noHuman: Oczywiście ze tak, z tym że na miano odpadu ludzkiego najbardziej zasługuje ten, co nie potrafi dostrzegać tak oczywistych rzeczy, bo to jednak zdolności poznawcze czynią z nas ludzi. Sporo osób bez porozumienia zrozumiało zabawę, a to właśnie ty wykazałeś sie najmniejszym zrozumieniem sytuacji, rozpoznaniem intencji i podatnością na manipulacje.
  • Odpowiedz
@damch: Ale jesteś obrzydliwy, nie wiem jak mam wyrazić pogardę dla ciebie i twoich rodziców. może idź i podpal jakiegoś kota, niektórym takim jak ty to sprawia przyjemność
  • Odpowiedz