Wpis z mikrobloga

25-latka pochodziła z Białorusi, urodziła się i wychowała w pobliżu Mińska. Jej partner Daniel z Ukrainy po tragicznym wydarzeniu zorganizował zbiórkę na jej leczenie i rehabilitację.


Rozwala mnie obecnie, że cokolwiek się nie wydarzy, to od razu robi się zbiórkę. Tutaj dziewczyna ostatecznie zmarła, ale przebywała po brutalnym gwałcie w publicznym szpitalu w stanie krytycznym, a partner pierwsze co myśli, to zbiórka xDDDDDDD Nie tak dawno czytałem o wypadku samochodowym, gdzie zdarzenie miało miejsce o 10 rano, a po południu ruszyła już zbiórka na "rehabilitacje". Ale jak są frajerzy wpłacający na te zbiórki, to i są osoby to wykorzystujące.
#warszawa #ukraina #policja
  • 13
  • Odpowiedz
to w ogóle wchodzi w taki absurd że zbiórki zakładają nawet osoby w ogóle nie związane z poszkodowanymi.


@thewickerman88: no, a ludzie myślą, że jak na zrzutce pisze, "zbiórka zweryfikowana dowodem" to już legit.
  • Odpowiedz
@pitrek0090: no i co w związku z tym? Przecież i tak jak uciekłaby na Białoruś, to nikt by jej nie ścigał. Poza tym jak to nie miała ubezpieczenia? Nie pracowała? Przecież ciągle słyszę, że oni tu razem z ukraińcami pracują na nasze emerytury i PKB. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przebywała po brutalnym gwałcie w publicznym szpitalu w stanie krytycznym, a partner pierwsze co myśli, to zbiórka xDDDDDDD


@xxxzzz: Nie miała ubezpieczenia.

rzecież ciągle słyszę, że oni tu razem z ukraińcami pracują na nasze emerytury i PKB.


@korf1: No Polacy pracuja na emerytury i pkb i tez nie wszyscy maja ubezpieczenie. Prawdziwe zycie nie jest zerojedynkowe
  • Odpowiedz
  • 1
@xxxzzz powiesz że to mogło być zaplanowane przez jej partnera to zwyzywają Cię od onuc. ¯_(ツ)_/¯
Człowiek człowiekowi potrafił gorsze okropności zrobić dla pieniędzy a zbiórki to kopalnia $$
  • Odpowiedz
@xxxzzz: #!$%@? #!$%@? debilu XDDD Zrobił jedyne co mógł na tamtą chwilę, nie wiem na #!$%@? demonizujesz robeinie zbiórek skoro po to własnie istnieją by pomagać ludziom.
  • Odpowiedz
@pitrek0090: skoro jest uchodźczynią to ma ubezpieczenie, jak wszyscy uchodźcy. A jeśli by nawet nie miała i wystawiliby rachunek (choć sprawa była bulwersująca i bardzo głośna więc napewno by jej to umorzyli, tym bardziej że jest ofiarą) to wtedy możnaby zacząć zbierać konkretną kwotę.
  • Odpowiedz
#!$%@? #!$%@? debilu XDDD

@MavisHGC: i już wiadomo, że mam do czynienia z przygłupim Sebastianem

Zrobił jedyne co mógł na tamtą chwilę, nie wiem na #!$%@? demonizujesz robeinie zbiórek skoro po to własnie istnieją by pomagać ludziom.


@MavisHGC: tak, róbmy zbiórkę godzinę po każdym wypadku, bo "coś trzeba robić" xD
  • Odpowiedz