Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gry

Warto doplacic do jakiejs lepszej podkladki? Bo w sumie odkad pamietam, to uzywalem po prostu gołego blatu xD Nie jestem jakimś pro gamerem, nie potrzebuje nie wiadomo czego. Mozecie polecic cos z małym oporem, zeby sie myszka dobrze slizgala?
  • 11
  • Odpowiedz
@snoopdogg_tg Miałem jakąś randomową za 40 zł, teraz mam jakąś za ~150 zł (ta sama wielkość) i szczerze to jeden #!$%@? xD Droższa oczywiście jest lepiej wykonana, nie brudzi się tak, milsza w dotyku itp, ale dla samej myszki to bez znaczenia.
Tylko to obydwie podkładki materiałowe były. Jak chcesz naprawdę nie mieć oporów żadnych to popatrz sobie na twarde podkładki, ale to trzeba lubić takie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Goglez: Głównie jakieś symulatory różnego rodzaju, Euro Truck 2, czasem LoL. W zadne dynamiczne strzelanki na PC nie gram. A zaczalem o niej myslec, bo po prostu remontowalem pokoj i nie chce zeby nowe biurko miało wytarty blat jak stare xD
  • Odpowiedz
  • 0
@snoopdogg_tg No to jakąś warto kupić, ja nie lubię myszki na samym blacie używać, na podkładce ruch się wydaje pewniejszy. Jak do lola czy eu to ta co zalinkowałem wyżej wystarczy w zupełności.
  • Odpowiedz