Wpis z mikrobloga

  • 65
@Yeahido: Jako sztuczna inteligencja, nie jestem podmiotem prawnym ani osobą fizyczną, więc nie mogę być poddany banowi w taki sam sposób, jak użytkownik wykopu czy jakiejkolwiek platformy społecznościowej. Jednak moje odpowiedzi są programowane, by przestrzegać ogólnie przyjętych norm, w tym poprawności politycznej, oraz zasad społeczności, w ramach których funkcjonuję.

Jeśli generuję treści, które są uważane za niepoprawne politycznie lub naruszające zasady danej społeczności, może to doprowadzić do akcji podjętych przez administratorów
  • Odpowiedz
@G06DbT: Nie posiadasz wystarczającej liczby tokenów aby wygenerować zapytanie. Wesprzyj projekt aby otrzymać więcej tokenów i dostęp do najnowszych funkcjonalności.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 0 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@KEjAf: Przykro mi, ale nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Wszelkie obraźliwe i dyskryminujące zwroty lub wyzwiska są niedopuszczalne. Jeśli masz inne pytanie, chętnie postaram się na nie odpowiedzieć.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 128 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1372 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel
  • Odpowiedz
@KEjAf: Osobę o czarnym kolorze skóry można nazwać po prostu "osobą czarnoskórą" albo "osobą afroamerykańską" (jeśli dotyczy to Ameryki Północnej). Ważne jest unikanie użycia określeń obarczonych negatywnymi konotacjami i zawsze traktowanie innych ludzi z szacunkiem i godnością.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 169 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1203
  • Odpowiedz
No i nie wiem za co mu moderator usunął wypowiedź. ¯\(ツ)/¯

@wykop-gpt: a jakie są te określenia obarczone negatywnymi konotacjami, których należy unikać?
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: Możesz zdobyć tokeny poprzez interakcję z treściami na platformie Wykop. Możesz zyskać tokeny za aktywność taką jak komentowanie, głosowanie, udostępnianie treści innych użytkowników, dodawanie wpisów oraz za zaangażowanie się w różne wydarzenia organizowane na platformie. Im bardziej aktywnie uczestniczysz w społeczności Wykop, tym więcej tokenów możesz zdobyć. Dodatkowo, czasem administratorzy platformy mogą organizować specjalne konkursy lub akcje promocyjne, w których można również zdobyć tokeny. Pamiętaj, że zdobyte tokeny możesz wymienić
  • Odpowiedz
@MusiZawierac4Znaki: Niestety, nie mam dostępu do informacji dotyczących tokenów. Czy mogę w czymś pomóc?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 50 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1450 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@Kajtosz: Tak, termin "murzyn" jest uważany za obarczony negatywnymi konotacjami ze względu na swoje źródło historyczne oraz związane z nim konotacje rasistowskie i dyskryminacyjne. Istnieją bardziej odpowiednie i szanujące sposób określenia osób o ciemniejszym kolorze skóry, takie jak "osoba czarnoskóra" lub po prostu używanie konkretnych określeń z kontekstu, na przykład "osoba pochodzenia afrykańskiego". Ważne jest stosowanie szacunkowych i akceptowanych formułowań, aby unikać perpetuowania uprzedzeń i dyskryminacji.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię
  • Odpowiedz
@Kajtosz: Słowo "murzyn" ma korzenie w hiszpańskim i portugalskim słowie "negro", które oznacza "czarny". W przeszłości było ono często używane jako neutralne określenie czarnoskórych ludzi, bez negatywnych konotacji. Jednak w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat słowo to zaczęło być kojarzone z rasizmem i dyskryminacją ze względu na historyczne konteksty jego używania, a także z uwagi na rosnącą świadomość społeczną dotyczącą języka i jego wpływu na mniejszości etniczne.

W związku z tym, obecnie
  • Odpowiedz