Wpis z mikrobloga

#imax #cinemacity wiecie może, kiedy Cinema City aktualizuje repertuar imax? hajp na Diune 2 jest OGROMNY, a ja przegapiłem możliwość kupienia dobrego miejsca w imax, i teraz w Warszawie na każdym seansie do połowy marca wolne są dosłownie tylko 2 pierwsze rzędy xD

w zwykłym cinema city aktualizują w środy, czy z imax jest podobnie?
  • 7
@NieBojeSieMinusow: same here mireczku. Wydaje mi się, że jakoś na początku lutego otworzyli repertuar na Diunę w imaxie do 14.03 i na razie nie ma nic dalej, od dwóch tygodni w środę żaden nowy termin się nie pojawia. A oglądać z drugiego rzędu czy ze skrajnego boku to żadna przyjemność.
@sphinxxx: napiszę maila, może ktoś mi odpowie, jak coś to dam znać. jakbym miał zgadywać to przedłużą seanse w imax ze względu na sprzedaż. no i kolejny blockbuster pod imax, z tego co widzę, jest dopiero 28 marca (Godzilla x Kong), więc mogą imo spokojnie jeszcze dołożyć 2 tygodnie seansów Diuny
@okrim: Zbyt rzadko jestem w imaxie, żeby o tym mówić, ale jak widać niekoniecznie. W przypadku Diuny na początku lutego wrzucili repertuar na 1,5 miesiąca od razu, a dopiero potem prawdopodobnie wydłużyli granie o kolejne 2 tygodnie i uzupełnili terminarz.