Wpis z mikrobloga

  • 380
@12lat25cm: znam typiare co mając 18 lat #!$%@?ła od tak z domu, bo sie z matka ciągle kłóciła i szukała na badoo I tinderze typów co dadzą jej nocleg, i tak każdemu dawała bez gumy. Ostatnio poznała jednego typa, była z nim ok 2 tyg. Zdradzila go oczywiście. Potem wyjechał on na tydzień w delegacje to znowu szukała noclegu, potem zerwali i jakiś czas temu znalazła nowego. Szkoły nie skonczyla, nie
  • Odpowiedz
@12lat25cm: #!$%@? prawda, pracowałem za granicą kosilem siano, studiowałem zaocznie we Wrocławiu, co weekend się bawiłem. Nie było tak zajebiście jak z sianem od rodziców i studiowaniem dziennym, ale na spokojnie można sobie poradzić, poświęcając jakąś część dla pełnej samodzielności.
  • Odpowiedz
@Felixu ale co to za życie xD po 30 jak spadnie z karuzeli #!$%@?ów to zostanie tylko jakiś przytułek albo będzie skazana na jakiegoś pół ułomka
  • Odpowiedz
  • 8
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU zależy - laska po 30 może z łatwością znaleźć ruchanie ale już ze znalezieniem faceta do związku będzie mieć duży problem bo:
a) jej rówieśnicy i starsi są już z przebiegiem albo #!$%@?
b) najczęściej laska w tym wieku też jest #!$%@? skoro nie udało jej się dotychczas kogoś znaleźć
  • Odpowiedz
@gnt_1 przeciętna 30 plus zarówno ze znalezieniem ruchania jak i związku będzie miała mniejszy problem, niż przeciętny chłop w analogicznym wieku. Podkreślam, mówię o osobach przeciętnych.

Najlepszy przykład mam u mnie w robocie. 47 letnia krejzi karynka o umyśle nastolatki, cała w tatuażach. Po 2 rozwodzie znalazła sobie gacha z firmą i mieszkaniem. Gach wcale nie jakiś dziadek tylko całkiem przystojny facet.
  • Odpowiedz
@finchharold: #!$%@? wiadomo że to jest przegryw. Chodzi o to że laska, która wybiera włóczenie się zawsze ma opcje i chętnych, którzy jej pomogą finansowo, udostępnią kąt, obronią. W dodatku laski mają wrodzony talent do manipulacji, gierek, wzbudzania litości i sympatii. Chłopu, który nawet nie ze swojej winy wyląduje na dnie (wystarczy jakaś poważna choroba/wypadek a potem utrata dochodów, bezdomność) nikt nie pomoże bo nie ma atrakcyjnej części ciała.
xionc0586 - @finchharold: #!$%@? wiadomo że to jest przegryw. Chodzi o to że laska, k...

źródło: comment_16618867555RVPn8C2ydhl3qvd4JlyeW

Pobierz
  • Odpowiedz