Wpis z mikrobloga

Tych dwóch pajaców z Ukrainy już udziela wywiadów. Przebiło się do ukraińskiej wierchuszki, że z polskim rolnikiem nie wygra, teraz celem ataków PR-owych jest "polska władza" która nie rozumie jacy Ukraińcy są zaje.
Teraz mają przeciwko sobie Tuska i chcą wprowadzić dysonans między społeczeństwem, a władzą. Reżyser wymyślił lepszą strategię.
https://www.youtube.com/watch?v=yA8UG_Pkilc
#ukraina
  • 2
@Nie-mam:
Ostatnio o tym rozmyślałem. Jeśli ukraincom wydaje się, że Polacy zachowają o nich dobre zdanie, które mieli w 2022, a jednocześnie będą bić w polskie państwo i polskie władze, żeby wymusić dalsze zalewanie naszego rynku swoimi produktami i usługami - to się mogą grubo zdziwić, że polskie społeczeństwo nie przyłączy się ochoczo do krytyki swoich władz politycznych, a wręcz spotęguje to niechęć.

W końcu politycy są reprezentantami społeczeństwa.

Coś takiego
@Corona-Regni-Poloniae: wydaje mi się, że Kaczor zrobił Donaldowi taki PR-owy cross-fit, czy raczej przeciąganie pod kilem, że Donald się nie da. Chociaż kto wie.
Działania ekipy Zełeńskiego to zdrada Ukraińców, szczególnie tych na froncie. Niestety tym nie na froncie podoba się być bezkrytycznymi pachołkami swoich hetmanów którzy ich raz po raz zdradzają.