Wpis z mikrobloga

@Azure może też ma ciebie na czarno jak ty innych :V
jakbyś też nie miał cen najwyższych rynkowych to też może byłoby inaczej
nie żeby coś ale rozbierane było ponad złotówkę taniej, zresztą jak większość twojego asortymentu panie handlarz
@NightWing: mogę ci przesyłać tutaj albo na PW jak to wygląda bo sam mam refill w mieszkaniu i z niego nawet rozlewałem
możesz normalnie całą góre odkręcić i sobie wylewać z tego albo tym śmiesznym korkiem co się sam blokuje wlać w butle jeśli masz odkręcaną
@NightWing: na razie nie bo kupowałem zestaw refill + flakon z refillem to mam 100 ml nadal
ale myśle że w razie co mogę polać 10 ml po cenie kupna (chyba że jak azure dolicze opłate manipulacyjną x2 XDD), chociaż z dużo coś narzeka na parametry tych refili, nie wiem u mnie jest całkiem dobrze, chociaż wydaje sie jakby faktycznie były trochę gorsze parametry w porównaniu do wersji bez refila którą
@NightWing @ebeebe123123 @loopie96 @futrzakos nie bronię tu nikogo, bo rzeczywiście odlewanie refilla 2,80 zł po 4,10 zł byłoby przykre. Chciałbym natomiast napisać, że sam myślałem czy u siebie na liście zmienić cenę Boisa na okolice 4,1-4,5 i już tłumaczę dlaczego. Kupowałem swój aktualny flakon 100 ml jak jeszcze nie istniały refille. Miałem go na liście za 3,7 zł, bo w bardzo podobnych pieniądzach go kupiłem (zawsze doliczam ok. 0,1 - 0,3 zł
@NightWing to po prostu tylko wrzucenie kolejnej opcji na stragan. Wszystko jest kwestią ceny i jeśli ktoś Ci zaproponuje 30 zł/ml, to pewnie chętnie wyciągniesz swojego Boisa z sejfu i mu odlejesz :) Na razie nie przywróciłem Boisa na listę, bo właśnie trochę nie chcę go odlewać nawet za wspomniane ok. 4,3 zł, a wpisanie 6-7 zł/ml wyglądałoby bardzo źle, ale szczerze to właśnie dopiero za taką kwotę mógłbym go odlewać bez
@tangofever:

nie bronię tu nikogo, bo rzeczywiście odlewanie refilla 2,80 zł po 4,10 zł byłoby przykre.

odlewanie refilla po tyle to byłoby jawne dymanie Mirasów bez wazeliny, powiedzmy szczerze ʕʔ

co do bojsa to mogę się zgodzić, wersja przedrefillowa jest więcej warta. Tylko Miras wrzuca codziennie swój stragan i chyba wyprzedził już kolegę @Napalele w odświeżaniu swoich wpisów. Już pominę ceny poniżej bo nie wiem czy jest
futrzakos - @tangofever: 
nie bronię tu nikogo, bo rzeczywiście odlewanie refilla 2,8...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
@futrzakos: zgadzam się. Napalele już dawno siedzi na czarnej. Jest jeszcze jeden Mirek, któy często się ogłasza, ma bardzo zawyżone ceny i mega długą listę. Z jednej strony rozumiem, za tak szeroki wybór (czyli wygodę) i czas się płaci, no ale to już jest typowy handel. Nie będę sobie nawet nicku przypominał, bo nie chodzi mi o żadne wskazywanie palcem i stygmatyzację. Każdy sobie swoją rzepkę skrobie. Ja to jeszcze staram