Wpis z mikrobloga

@pawepan @pawepan polecam Auto Szkołę Adam Dróżdż z okolic Tuszyna. Egzamin w Piotrkowie Tryb. Adam świetny instruktor z dużą cierpliwością, dba o bezpieczeństwo, uczy techniki. Nie zmarnujesz z nim czasu na zasadzie, że dostaniesz na placu motocykl na 3 h i będziesz sam jeździł co niestety bardzo często zdarza się w innych szkołach.
@pawepan ja jeździłem i kąt A2 i A w szkole Drift i ogólnie było spoko, jednak większość jazd po placu to było masz moto i śmigaj zadania. Chociaż na tym to trochę polega żeby wyćwiczyć dobrze plac bo jest najcięższy i to 80% sukcesu.

Egzamin zdawałem na Smutnej więc chyba już ta wiedza się nie przyda, ale polecam iść o najwcześniejszej godzinie jak się da , żeby ruch na mieście był minimalny
@pawepan: Ja polecę Ci mojego klienta. Facet oprócz nauki jazdy, także prowadzi szkolenia z techniki jazdy (wiem, że część policjantów, co patrolują na jednośladach korzystało z jego lekcji) i generalnie motocykle to jego miłość.

Dodatkowo co roku na przełomie lutego / marca organizuje niekomercyjne wycieczki motocyklowe do Alicante w ekipie 15-20 osobowej dla chętnych. Lecisz samolotem, na miejscu wynajmujesz moto i bzikasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu