Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #narzedzia

Na potrzeby wykończenia domu chciałem sobie kupić mlotowiertarke tak za 400/500 zł.

Zastanawiam się czy jest sens z silnikiem pionowym, bo co prawda ma więcej juli ale też jest cięższa. A ja w sumie to pewnie więcej będę wiercił niż podkuwal.
I co możecie polecić? Patrzyłem na jakieś yato albo graphite bo ma 3 lata gwarancji.
  • 13
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: no to pionowa jest typowo do kucia podłogi, wszelkie przewierty, podkucia zrywanie płytek zwykła w okolicach 3j najlepsza opcja. Mam w uj sdsów od akumulatorówek do tych ciężkich pionówek i kucie pionówką ścian to mordęga dla rąk.
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: makita hr2470
w wielkiej płycie idzie jak w masło, bardzo popularny model, wytrzyma Ci do końca życia, a nawet jak coś się zepsuje to każdą część kupisz bo to bardzo popularna konstrukcja
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: Makita to makita. Ja za swoją płaciłem parę lat temu ok. 430zł. Teraz 550zł od ręki. Myślę, że za jakieś 500zł znajdziesz na jakiejś promce, czasem gdzieś mi takie ceny na pepperze się przewijają.
Elektronarzędzia Yato raczej mają słabe opinie. Graphite w sumie się nigdy nie interesowałem. No ale kupisz co będziesz chciał. W sumie bym wolał nawet używkę tej makity.
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: tego graphita mam co wrzuciłeś i fakt jest uczciwie mocna, ale żywotność typowo chińska, od początku była awaryjna i już mi praktycznie umiera, a nawet roku nie ma. Bierz tą hrkę co @Vadzior napisał, też ją mam i to jest de best sprzęcior w stosunku jakość/ cena
  • Odpowiedz
@speedygonzales1: Ja używałem jej, mam tylko hr2470, ale rzeczywiście ten model wiedzie teraz prym sprzedażowy, tak jak kiedyś hr2470. Jest ciut droższy ale 50-100zł więcej to dla mnie żadne różnica i bym brał tego nowszego. Ale nie czytałem dokładnych opinii.
  • Odpowiedz