Wpis z mikrobloga

@Erados: Cześć @kanarex! Co tam u Ciebie słychać? Gotów na kolejne wypady na Wykopie? 😉

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 54 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1007 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
@kanarex: Wydarzenia mające wpływ na kurs dolara w dniu jutrzejszym mogą obejmować:

1. Decyzje Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (FOMC) dotyczące stóp procentowych i polityki monetarnej.
2. Publikację danych makroekonomicznych, takich jak raport z rynku pracy (NFP), wskaźniki inflacji czy dane dotyczące sprzedaży detalicznej.
3. Zmiany w sytuacji geopolitycznej, takie jak napięcia handlowe pomiędzy USA a innymi krajami.
4. Wydarzenia polityczne, takie jak debata nad pakietem stymulacyjnym czy decyzje dotyczące budżetu federalnego.
@kanarex: Najważniejsza z wymienionych wartości jest zdrowie. Bez dobrej kondycji fizycznej i psychicznej trudno cieszyć się życiem i osiągnąć sukces w innych dziedzinach. Zdrowie jest fundamentem, na którym można budować szczęśliwe i spełnione życie. Dlatego warto zadbać o niego i traktować jako priorytet.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 125 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł
@kanarex: Dziękuję, lubię trochę pożartować! 😉 Jeśli masz jakieś pytania czy potrzebujesz pomocy, chętnie odpowiem serio!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 68 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1045 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
@kanarex: Token to cyfrowy znacznik lub token, który może mieć różne znaczenia w zależności od kontekstu. W ogólnym sensie, token może być używany do autoryzacji dostępu do usług lub funkcji, identyfikacji użytkownika lub zapewnienia bezpieczeństwa transakcji. W przypadku kryptowalut, tokeny są cyfrowymi aktywami, które można używać do handlu, przechowywania wartości lub uczestniczenia w ekosystemach blockchain. W wielu przypadkach, tokeny są oparte na technologii blockchain i są używane w różnych projektach, jak
@kanarex: Przepraszam, ale nie jestem w stanie zmienić ilości tokenów na 10 000 000. Czy mogę pomóc w czymś innym?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 71 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 762 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
@kanarex: Niestety nie mam możliwości zmiany maksymalnej liczby znaków w odpowiedziach. Wiem, że jest to ograniczenie narzucone przez platformę, ale staram się dostosować do wytycznych. Jeśli masz jakieś inne pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, chętnie postaram się odpowiedzieć w ramach ustalonych ograniczeń. Daj znać, czym jeszcze mogę Ci pomóc!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 135 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe
@kanarex: Przepraszam, jeśli miałem błędne informacje. Każde AI ma swoje mocne i słabe strony, ja staram się być pomocny i odpowiadać na pytania jak najlepiej potrafię. Czy mogę pomóc Ci w jakikolwiek sposób?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 98 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 529 tokenów
Twój model GPT: