Wpis z mikrobloga

Już nawet nie chcę krytykować tej Ukrainki za te słowa o debilach (ona mówi po ukraińsku), ale to jest w pewnym sensie przerażające jak część z nich nie czuje nastrojów społecznych w Polsce. No bo wiecie. Jakbym ja wyjechał do Niemiec czy Czech czy gdziekolwiek i tam ludzie z jakiegoś powodu strajkowaliby przeciwko Polsce to nie miałbym w sobie na tyle odwagi i arogancji by nagrywać filmiki i obrażać lokalsów.

#polska #ukraina #protest
  • 11
@neurotiCat: Bo to my jesteśmy, niestety, zakompleksieni. Więdz dziwi nas, że inni tacy nie są i pyskują. Chyba tylko w Polsce istnieje w debacie publicznej argument: "wstyd przed całym światem" i traktowany jest poważnie.
Tak samo jak nasi wykopowi eksperci aż kucali ze strachu przed jednym transparentem na proteście rolników i, że "w cały świat poszło zdjęcie". Tak to się kręci niestety.
@selflessness:

tak, polecam wierzyć w to, co piszą w internecie, gdzie większość ruchu to ruskie boty

Śldzę to codziennie z dziesiątków źródeł więc nie przekonuj mnie, że czarne jest białe, bo nie jest.

A to że na wykopie nie ma za dużo o wrogim nastawieniu ukrainców do Polski to już zasługa maćków i ukroifilskich popleczników.
@Corona-Regni-Poloniae ja nie mówię, że żadnej wrogości nie ma, bo jest też widoczna u znanych Ukraińców.

Tylko, że jak anonim na telegramie pisze "riezac lachów" to raczej ruski bot. W Polsce też widać jak na Twitterze pompowane są antyukrainskie treści przez boty, lajki to czasem 1/3 wyświetleń posta xD