Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przez ostatnie 2-3 lata dość mocno przewalałem kasę na rozrywkę i hobby czy krypto (niestety nie wyszedłem w porę ;), często biorąc jakieś mini pożyczki/debety w banku na klik, korzystałem również dość mocno z allegro pay. Nigdy nie miałem żadnych problemów z ich spłatą, zawsze w terminie - często pożyczki po 10-20k spłacałem w następnych dwóch miesiącach, allegro bez opcji rozkładania na raty zazwyczaj.

Mam w miarę przyzwoity wysoki i stały dochód z JDG( #programista30k ) i teraz chciałbym przyhamować z konsumpcją, aby z czasem postarać się o kolejny kredyt hipoteczny(obecnie już w kredo mam mieszkanie).
Ile czasu powinienem odczekać po spłaceniu wszystkich należności, oprócz hipoteki, żeby starać się o ponowny kredyt na większą sumę?

Na tę chwilę, jak sądzę, gdy bank zobaczy, że w prawie każdym miesiącu było jakieś zapytanie do BIKu to chyba mnie odstrzeli na wstępie ze starań o hipotekę.

#kredythipoteczny #nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
Na tę chwilę, jak sądzę, gdy bank zobaczy, że w prawie każdym miesiącu było jakieś zapytanie do BIKu to chyba mnie odstrzeli na wstępie ze starań o hipotekę.


@mirko_anonim: jak regulowałeś to na bieżąco i nigdy się nie spóźniałeś + nie masz aktywnych zobowiązań to niekoniecznie - a nawet lepiej to wygląda, że miałeś jakieś zobowiązania które regulowałeś niż taka czysta biała karta - niewiadoma