Wpis z mikrobloga

Palacze to podludzie…sytuacja z przed chwili , chuop po 40 pali cienkiego papierosa czem prędzej na peronie żeby jak najwiecej nawciagac się. Pociąg już jedzie a pet nadal cały. Zaciąga się jak szalony by resztę pęta wrzucić na tory… już nie wspomnę o toaletach na lotniskach gdzie wiecznie śmierdzi fajkami bo jaśniepan nie umie wytrzymać bez fajki kilka godzin. No podludzie
#papierosy #fajki #palenie #tyton
  • 159
  • Odpowiedz
  • 33
@ChlopoRobotnik2137 a niech taki palacz się do ciebie odezwie, o ja #!$%@?. Oddech jakby zeżarł gówno, jak z takim jednym jeździłem autobusem do roboty to po 15 minutach rozmowy walczyłem z bełtem
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Zawsze kisłem z tych znaków i powiadomieniach o zakazie palenia papierosów i papierosów elektrycznych w samolotach. A potem sobie uświadomiłem że skoro ten zakaz jest tak często przypominany to znaczy że zdarzały się zwierzęta które faktycznie próbowały palić w samolocie
  • Odpowiedz
Najgorzej że liczba palących wzrasta, myślałem ze nikt już nie pali do momentu jak poszedłem do pracy. Albo rodzice chodzący z dziećmi i jarający, kompletni podludzie.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 ostatnio w samolocie gościu przy mnie palił ten elektroniczny szit i wypuszczał dym/parę czy co to tam wylatuje pod koszulkę.. Dramat ten nałóg, chyba najbardziej #!$%@? ze wszytskich nałogów.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Fajki powinny być w ogóle zakazane w miejsach publicznych wszelakich, na chodnikach itd, bo to jawne łamanie prawa. Idzie taki i truje innych, zabiera zdrowie. Ale oczywiście tematu nie ruszą bo wpływy z akcyzy. Aż mam pomysł na prowokacyjną akcję czyli butla z trującym gazem i idę sobie przez miasto i powoli go popuszczam innym w twarz :D coby uzmyslowic ludzi ze robimy urwe z logiki
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: palaczami gardzę tak bardzo... zasmradzają powietrze gdzie tylko są. I to nawet jak palacz jest z tych kulturalniejszych i pali tylko na dworze, z dala od okien itp to ten dym ma jakieś niesamowite zdolności rozprzestrzeniania się i i tak zasmradza wszystko w promieniu kilkunastu metrów.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: ja reaguje agresywnie jak ktoś pali na przystanku autobusowym mówię wprost albo to gasisz albo ja to zgaszę na tobie a jak obok są inni ludzie którzy też muszą to wdychać to tym bardziej mam poczucie misji
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 sam jesteś podludź :p

Grupa jak każda inna. Ja lubię sobie zapalić papieroska, mam podwórko, nikomu nie szkodzę. W przestrzeni publicznej zawsze się oddalam od ludzi/palę tam gdzie są popielniczki. Nie śmiecę petami, rzucam do kosza, a jak jakieś wyprawy to w butelkę i butelka do śmieci.

Rzeczy wychowania i kultury a nie samych palaczy.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Pełna zgoda. Każdy przystanek i torowisko zasrane petami bo to 'przecież nie śmieci' i każdy musi do ostatniej chwili wciągać dym zanim pojedzie w tą długą na 20 minut podróż tramwajem bez papierosa.

A potem przed wysiadką podobna patologia jak to jeden z drugim w drzwiach już stoi z petem w ustach nie mogąc się doczekać odpalenia.

Podludzie
  • Odpowiedz
Zawsze kisłem z tych znaków i powiadomieniach o zakazie palenia papierosów i papierosów elektrycznych w samolotach. A potem sobie uświadomiłem że skoro ten zakaz jest tak często przypominany to znaczy że zdarzały się zwierzęta które faktycznie próbowały palić w samolocie


@Ilirian: czemu kisłeś? palenie w samolotach długi czas było dozwolone
  • Odpowiedz
tak samo w szpitalach - chorzy, ale fajkę musi zapalić. I część leci do wyznaczonej palarni, a część na jakimś korytarzu pali. Ledwo się rusza, ale na papierosa zawsze da radę. Straszny to nałóg.
  • Odpowiedz