Wpis z mikrobloga

w mojej pracy w korpo są co 2 lata podwyżki 15proc a tak to nie ma wgl nic
Mam 6500 na rękę zdalnie Java
2 lata exp
Nie chce się zasiedzieć. Ile powinineem zarabiać ? Ew co ile zmieniać robotę i o ile więcej siana brać? Minimalną galopuje. U mnei czynsz zdrożał o 300zl od stycznia

Gubie się co się opłaca kupować a co nie tak ceny rosną

Koleś z którym pracuje ma 4.5 roku exp mgr inz i zarabia 5.9 na rękę masakra

Wszyscy na uop jak coś
Kiedy lepszy czas na zmianę roboty? Przeczekać okres? Celować w b2b UOP ?

#korposwiat #pracait #programista15k #programowanie
elozapiekanka - w mojej pracy w korpo są co 2 lata podwyżki 15proc a tak to nie ma wg...

źródło: 1200px-Java_programming_language_logo.svg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
serio są ludzie co pracują za takie pieniądze jako


@relationbrewingarea: no i tyle powinien zarabiac junior :p

maksymanie

A jak chce wiecej, zawsze moze sprobowac sie na mida¯\(ツ)/¯

No chyba ze sie klepie krudy, a w domu kodu nie tyka, bo po co sie rozwijac :p
  • Odpowiedz
Ile powinineem zarabiać ?


@elozapiekanka: Jedyny uniwersalny sposób na sprawdzenie tego:
1. Idziesz do szefa po podwyżkę o X %.
2. Rozsyłasz CV i na rozmowach wołasz o więcej niż wynegocjowałeś z szefem (jeżeli Ci w ogóle dał podwyżkę).
  • Odpowiedz
no to miałem 8.5 k na rękę ale wybrałem tą ofertę bo większą firma w styczniu


@elozapiekanka: Nic nie zrozumiałem z tego zdania, napisz jeszcze raz po polsku i z zachowaniem jakiejś logiki wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: mówisz ze robisz zdalnie. W czym problem zrobić sobie maraton rekrutacji? Przejdziesz pare rozmów do etapu negocjacji stawki i będziesz wiedział ile jesteś wart ;)
  • Odpowiedz
Edit w styczniu miałem ofertę za 8.5 netto uop ale odrzuciłem bo mała firma


@elozapiekanka: W sensie miałeś na stole ofertę o 2000 PLN lepszą i ją odrzuciłeś? Jest jakiś szczególny powód że siedzisz w tej pracy, nie wiem, rozwijasz się, są mega ciekawe projekty czy coś?
  • Odpowiedz
@Wegrzynski: duże korpo większy luz. W sensie nie wiedziałem czy za większy hajs będzie większy luz ale tutaj miałem pewność zatrudnienia oraz korpo to wiadomo że można trochę powalić w #!$%@? a tak nie wiedziałem co mnie czeka
No i niepewna sytuacja na świecie a jednak tutaj mam spokojne miejsce .
  • Odpowiedz
Mam dostać przy zmianie umowy 15 proc podwyżki od kwoty brutto
Nie dużo nie oszukujmy się ... 7.3 na rękę będę miał od marca bo UOP na czas nieokreślony
  • Odpowiedz
@elozapiekanka
O stary ja po 7 miesiącach od startu po zdaniu inż w korpo klepiąc przysłowiowego excela mam 6700 netto ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie mówiąc już o 3 premiach rocznych, których suma wyniosła około 15 k. Kuwa może muszę bardziej szanować sobie tą robotę.
  • Odpowiedz