Wpis z mikrobloga

I ja mam ginąć za ten eurokomuszy #!$%@?łek gdzie od czerwca 2024 nie mogę nawet spokojnie zaparkować swoim autem w centrum wawy, mogą mnie posadzić za gwałt bez żadnych dowodów, mogą mnie #!$%@?ć z mojego mieszkania za pomówienie mojej kobity a alimenty zasądzane są nie na podstawie realnych zarobków tylko moich potencjalnych możliwości.

#!$%@?, jak zarządzą pobór to jadę do berlina na lotnisko i lecę do kambodży. Wolę chlać cambodię z klapkiem niż zdychać za ten syf.

UE miałaby w dupie całą ukrainę gdyby europejskie holdingi nie poinwestowały tam milionów w produkcję rolną i przemysł. Tutaj nie ma żadnego dobrego serca tylko czysta kalkulacja

#wojna #polska #ukraina #raportzpanstwasrodka
SzubiDubiDu - I ja mam ginąć za ten eurokomuszy #!$%@?łek gdzie od czerwca 2024 nie m...

źródło: d5f598eac5e915d8753fb76442d45ffa5795aec2b9ddc25edcc11265b0a219d8

Pobierz
  • 25
@SzubiDubiDu: Też mam podobne przemyślenia. Fit for 55 wjeżdża na pełnej urwie.
Za ślad węglowy jeszcze nie płacimy, a już w planach jest ślad wodny. Wszystko wielokrotnie podrożeje.
Fajnopolactwo się cieszy, że będzie zielono. Ale ciekawe czy znajdą pracę?
Nowe budynki już muszą mieć certyfikaty energetyczne, kwestia czasu i wezmą się za wszystkie inne. A wtedy nakaz dostosowania do wyższych standardów energetycznych pod groźbą kar.
Obserwuję w Warszawie, jak padają małe
@ochucki: @SzubiDubiDu Gdyby prokuratura podejrzewała cię o gwałt nie wylewałbyś swoich żalów na wykopie. Alimenty trzeba płacić. Wiedziałeś gdzie sikasz? To teraz bierz odpowiedzialność za potomstwo.
Skoro Warszawa ci nie odpowiada jest mnóstwo innych polskich miast.
Musiałbyś mieć bardzo starego grata by nie moc poruszać się po strefach czystego powietrza
Nowe budynki już muszą mieć certyfikaty energetyczne, kwestia czasu i wezmą się za wszystkie inne. A wtedy nakaz dostosowania do wyższych standardów energetycznych pod groźbą kar.


@ochucki: takie rozwiązania od dekad funkcjonuje w UK a domy często są kilka wieków starsze od polskich bloków z płyty czy kamienic. Nie ma potrzeby panikować. Plany planami a w praktyce połowę rzeczy którymi ludzie twojego pokroju są szczuci nie przejdzie.