Wpis z mikrobloga

@Czekoladowymisio: Zajebiście, ale już od dwóch lat NATO powinno przyjąć postawę agresywną wobec karaczanów - blokada rosyjskich portów, strzelanie bez ostrzeżenia do wszystkiego rosyjskiego co wleci, internowanie Rosjan na terenie NATO, gromadzenie wojsk nad granicami i tak dalej.

Jakby od czasu do czasu byłą bombka w moskiewskim metrze też byłoby gites majonezik.
@Czekoladowymisio jak się żyje w konfederacji i liże buty Putinowi, albo trzęsie się że strachu? Opcjonalnie dostaje się rubelki za swoje wypociny?
Z naszej strony żyje się dobrze, Fico dalej jest pachołem Putina, a jak będzie trzeba to i wojska się wyślę, bo z terrorystami się nie rozmawia, a wiadomo co się robi. Twój idol car metr dwadzieścia w kapeluszu mógł sobie grozić całemu światu, a teraz pewnie siedzi z zapasem papieru
a dzis budzicie sie w swiecie w ktorym Duda, czy Macron mowi ze bylo dokladnie tak jak zapowiedziala onuca, dyskutowli o wejsciu NATO.


@Czekoladowymisio: Wątpię, że jakiekolwiek sensowne dyskusje były na ten temat prowadzone.

A to dlatego, że żaden z większych krajów NATO, włącznie z Polską, nie ma nawet amunicji do prowadzenia jakiegokolwiek konfliktu.
@Filipterka25: po co się litować, okazywać ludzkie emocje. przecież mógł się postawić więc należy mu zginąć. ofiara konfliktu? blać #!$%@? #!$%@?ły smarzony rusek.
@wysr: Zdecydowanie wolę #!$%@?ć Rosjanom w realu. Jako że do strefy wojny mi daleko, to są to cywilne złośliwostkiw ramach deratyzacji mojej Warszawy - a to komuś pomogłem pozbyć się rosyjskich najemców mieszkanka, a to jakieś gównofiremce rosyjsko-białoruskiej nasyłałem kontrol za kontrolem aż się dokontrolowali i tak dalej.