Wpis z mikrobloga

Hej, mircy a propos współczesnej tematyki wojennej znacie jakieś dobre kanały na jutube? Ja narazie oglądam tylko kanał Warographics ale fajnie by było mieć jakieś drugie źródełko.
#wojna
  • 7
  • 0
@fukinloner: Dzięki, właśnie chciałem czegoś w formie wywiadów z ekspertami
@Mystoo: Sprawdzę, ale generalnie unikałem Polskich/ Ukraińskich/ Rosyjskich źródeł informacji ze względu na większe prawdopodobieństwo nieobiektywności.
@Yolanty: akurat ten wywiad ostatni to trochę nudny, za to opracowania ekonomiczno-militarne bardzo ciekawe (chociaż dość przydługie i czasami mocno techniczne)

Dodatkowo, jeśli mniej interesujesz się strategią i technicznymi sprawami to lubię ten kanał - były żołnierz korpusu marines reaguje na nagrania z frontu na Ukrainie - po prostu taki komentarz żołnierza na to, jak wyglądają walki z punktu widzenia walczących
https://www.youtube.com/@CombatArmsChannel
  • 0
@fukinloner: mnie właściwie interesują takie sprawy strategiczno eknomiczne jak Europa miała dać milion amunicji do artylerii a dała pół miliona. Rosja na pełnej #!$%@? produkuje wszystko co związane z wojną a w Europie jeszcze produkcja nie ruszyła itd. Wenezuela raczej nie zaatakuje Gujany ale wojska na granicy zwiększają koszta związane z ubezpieczeniem etc.