Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gry #nightingale #enshrouded

Mam przegrane w nightingale 18h, gra mi się podoba. Nawet się wciągnąłem. Ale uczciwie musze powiedzieć, że gra jest na poziomie wcześniejszego wcześniejszego dostępu niż Enshrauded. Np. niektóre przedmioty w grze nie mają ikonki tylko placeholder. Do tego mam wrazenie, że progres jest mega mocno uzależniony od robienia zadań, wiec jak gra wam cos każe robić to róbcie. Gra sobie nie zawsze dobrze razi jak coś zrobicie wcześniej niż trzeba ja np. odwiedziłem jakaś wieże wcześniej niż mi kazał quest, i gra mi tego nie zaliczyła (mimo, ze niby dostałem jakiś wpis o nowej karcie etc.) teraz gra kaze mi do tej wierzy iśc. Natomiast cały ten system ulepszeń do warsztatów, masy surowców o różnych właściwościach etc. jak dla mnie jest super ale wiele ludzi może uznać to za meczące i przekombinowane.
Ja ostatnie godziny to tak sobie zwiedzałem głównie. Widziałem w necie, że ludzie koło 20h to już broń palną mieli, no ja nie wiem jak oni szybko grają. Surowce do budowy to jednak mniejszy problem niz na początku po pierwsze nasz towarzyszy może je zbierać jak ma narzędzia, a po drugie ma duzy plecak to jak idziemy zbierac surowce to mozna mu duzo surowcow dac do noszenia. Z jednej wyprawy mozna dużo surowców przynieść. No i gra jest naprawdę ładna, przyjemnie się chodzi po tych światach. Teraz zwiedzam sobie bagna.
Variv - #pcmasterrace #gry #nightingale #enshrouded

Mam przegrane w nightingale 18h,...

źródło: Desktop Screenshot 2024.02.26 - 18.09.02.87

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz