Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
ej ale co to za filozofia?


@Jabel
@nicari: Fajnie brzmi gdyby nie fakt ze takiemu dzieciakowi ponizej 2 roku zycia gdyby dac wkretarke "elektroniczna" to ( jesli juz dal by rade ja uniesc i utrzymac ) wylamalo by mu raczki w stawach lokciowych nawet na najnizszym momencie XDXD.

Baby to jednak baby ( Ν‘ΒΊ ΝœΚ–Ν‘ΒΊ)
Atak to wygΕ‚osiΕ‚eΕ› ty w mojΔ… stronΔ™, bez ΕΌadnych rzeczowych argumentΓ³w prawdopodobnie, nie znajΔ…c zaΕ‚oΕΌeΕ„ tego o czym piszΔ™, wiΔ™c doucz siΔ™ albo nie komentuj jakbyΕ› wszystko wiedziaΕ‚


@Makowieciasto: Owszem, tak jak Ty wygłosiłeś atak w stronę @nicari próbując wtłaczać w nią jakieś wyimaginowane poczucie winy. "Przyłożyłaś łapy". Poważnie? Założenia tego, o czym piszesz, znam aż nazbyt dobrze, bo co rusz wasze teorie przebijają się do gorących. Także dość się naczytałem
@nicari kurczę, właśnie mam sralucha w drodzę. Chce z nim zrobić masę rzeczy.

JuΕΌ teraz zrobiΕ‚em dla niego maila, ktΓ³rego dostanie na 18 urodziny. Raz w tygodniu wysyΕ‚am tam wpis z jakimΕ› zdjΔ™ciem. Wczoraj dostaΕ‚ pierwsze swoje zdjΔ™cie z wizyty u ginekologa :D

Dodatkowo zrobiΕ‚em osobne konto na gieΕ‚dzie krypto gdzie raz w miesiΔ…cu kupuje bitcoina za 200 zΕ‚.

Mój cel to nauczyć mojego syna być pewnym siebie, dobrym dla innych i
Owszem, tak jak Ty wygłosiłeś atak w stronę @nicari próbując wtłaczać w nią jakieś wyimaginowane poczucie winy.


@Majku_: aha kolejne urojenia natalistyczne? Czyli ona swojego dziecka nie skazała na życie którego to dziecko wcześniej nie potrzebowało? Zapytała to dziecko czy chce zaistnieć i to dziecko wyraziło zgodę przed zaistnieniem?

AHA ( Ν‘ΒΊ ΝœΚ–Ν‘ΒΊ)

ZaΕ‚oΕΌenia tego, o czym piszesz, znam aΕΌ nazbyt dobrze, bo co rusz wasze
@nicari: aΕΌ miΕ‚o przeczytaΔ‡ taki pozytywny wpis na samym szczycie gorΔ…cych. DuΕΌo szczΔ™Ε›cia i miΕ‚oΕ›ci dla caΕ‚ej Waszej rodzinki (q◕‿‿◕q)
SpeΕ‚nienie seksualne to nie jest jakaΕ› zachcianka kretynie, tylko fundamentalna potrzeba fizjologiczna u ssakΓ³w w wieku reprodukcyjnym


@WykopowaDekoherencja: w kontekΕ›cie wΔ…tku i tego co pisaΕ‚eΕ›, naprawdΔ™ mocno prychnΔ…Ε‚em :D

Ty widze albo jesteś kastrat simp, albo różowa w przebraniu, albo dziecko przed pokwitaniem, że nie rozumiesz realiów życia. No chyba, że jesteś na tyle #!$%@?, żeby używać karty podwójnych standardów i mówić, że nie jest obowiązkiem żony obrabiać pałe, ale już
zamknij już ryj i wypad na swój tag tasować się do waszej koślawej pseudologiki


@drobne_na_taryfe: kolejny nic nie wnoszΔ…cy do tematu komentarz, zakΕ‚adajΔ…cy ΕΌe wie lepiej, czemu mnie to nie dziwi? TΕ‚umaczyΕ‚em juΕΌ, kaΕΌdy z nas byΕ‚ na poczΔ…tku natalistom, zmieniΕ‚o siΔ™ to pod wpΕ‚ywem wiedzy, to jest dojrzaΕ‚oΕ›Δ‡

JeΕ›li jest to "koΕ›lawa pseudologika" to przedstaw mi logiczne bΕ‚Δ™dy w moim tekΕ›cie, ale zakΕ‚adam ΕΌe takich nie ma bo od razu
@NieBendePrasowac dziΔ™ki fachuro za wspaniaΕ‚Δ… diagnozΔ™, ale patrzΔ…c na to w kontekΕ›cie tego co ty napisaΕ‚eΕ› i zestawiajΔ…c z tym, ΕΌe niedawno miaΕ‚em 11 rocznicΔ™, to zostaje tylko jeden logiczny wniosek. Do ciebie #!$%@?Ε‚o zdrowo od rzeczywistoΕ›ci ( Ν‘ΒΊ ΝœΚ–Ν‘ΒΊ)
@nicari: super, że się dogadują :) Ja mam sześciolatka, ale mam wrażenie, że jak młody był... młodszy, to średnio potrafiłem się z nim "dogadać", złapać kontakt, co teraz niestety jest widoczne w naszych relacjach. Za to córka... ma teraz 1.5 roku i w zasadzie nie widzi świata poza mną, co jest fantastycznym uczuciem :) Kocham swoje dzieci, ale no jakby tego nie próbował ukrywać, każdy rodzic dwójki i większej liczby dzieci