Wpis z mikrobloga

@Miksiarzek: Rozumiem cię, reinkarnacja jest to fakt ale ja wierze że jest tworem władców ciemności- Archontów którzy stworzyli ten materialny świat. Z Pętli reinkarnacyjnej trzeba się wyzwolić tutaj. Wyzwalać się poprzez odrzucanie tego co oferuje nam świat i zmierzanie w innym kierunku. A to też między innymi głosił Chrystus. Zapraszam cię do wspólnej modlitwy o 21:00 lub 21:30
Rozumiem cię, reinkarnacja jest to fakt ale ja wierze że jest tworem władców ciemności- Archontów którzy stworzyli ten materialny świat. Z Pętli reinkarnacyjnej trzeba się wyzwolić tutaj. Wyzwalać się poprzez odrzucanie tego co oferuje nam świat i zmierzanie w innym kierunku. A to też między innymi głosił Chrystus.


@ZacharJasz92: ale brednie. Wyzwolenie z pętli wcieleń następuje nie przez wiarę w jakiegoś Jezusa (gnostyckiego czy innego). Widzę, że o religiach dharmicznych wiesz
@Kj5s6f2dk7s54o: Objawienie Pawła Apostoła, gdy był zabrany w duchu przez szczeble niebios widział w jednym miejscu jak istoty duchowe wrzucają dusze z powrotem w ciała by ci znowu uczestniczyli w świecie materii - ci którzy nie wnieśli do swojego życia pouczeń od Chrystusa - wiedzy. To koresponduje ze wschodnim kołem samsary gdzie duchowe byty raz po raz wrzucają dusze w ciała i zmuszają je do inkarnowania.
@Kj5s6f2dk7s54o: Odpowiedz mi na jedno pytanie, z jakiego stanowiska ty odnosisz się? Czy jesteś wierzącą katoliczką? Czy w ogóle przyjmujesz istnienie świata duchowego? Bo ciekawi mnie to, mogę cię o to spytać? Jak ty widzisz rzeczywistość w ogóle?
Objawienie Pawła Apostoła, gdy był zabrany w duchu przez szczeble niebios widział w jednym miejscu jak istoty duchowe wrzucają dusze z powrotem w ciała by ci znowu uczestniczyli w świecie materii - ci którzy nie wnieśli do swojego życia pouczeń od Chrystusa - wiedzy. To koresponduje ze wschodnim kołem samsary gdzie duchowe byty raz po raz wrzucają dusze w ciała i zmuszają je do inkarnowania.


@ZacharJasz92: absolutnie nie. Nieustanne wędrowanie -
@Kj5s6f2dk7s54o: Ja ci mówie co mówi pismo Gnostyckie i skończ te przytyki osobiste. To znaczy że ty oczywiście popierasz stosowanie preparatów szczepionkowych w ostatniej "pandemii"? Gnoza Chrześcijańska czy około chrześcijańska lub w ogóle ma też pewne punkty wspólne z religiami wschodu : świat jako więzienie dla dusz, wielokrotne wcielanie się duszy aż u gnostyków nie zdobędzie się pewnej wiedzy(przecież widać tu podobieństwa z samsarą) - w pewnych nurtach gnostyckich centrum wiedzy
Odpowiedz mi na jedno pytanie, z jakiego stanowiska ty odnosisz się?


@ZacharJasz92: ze stanowiska wiedzy o religiach. Drażni mnie, że zasłaniając się gnozą udajesz dążącego do wiedzy, ale odmawiasz przyjęcia do wiadomości czegokolwiek co nie zgadza się dokładnie z Twoim zestawem przekonań. Drażni mnie, że wykorzystując podobieństwa (czasem pozorne) między religiami po prostu próbujesz wepchnąć innym do głowy własne ekscentryczne poglądy religijne, które nie tylko nie pasują do manicheizmu, ale w
ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANIE odnośnie preparatów.


@ZacharJasz92: zamiast używać na mnie Głosu (na Bene Gesserit nie działa) czy też Mocy (parafrazując Watto - mind tricks don't work on me, only truth), postaw sobie sam pytanie - po cholerę włączyłeś do rozmowy o religii szczepionki mRNA?
@Kj5s6f2dk7s54o: Nie próbuje nikomu wpychać przekonań, to co teraz mi zarzucasz jest nieprawdą. Pytają ludzie w co wierzę to im odpowiadam. A Jezus jest Bogiem według mnie. To dlaczego ty przywolujesz pierwsza do dyskusji motywy z eliksirami mRNA? Chcesz mnie wysmiac jako szura? Chce sie tylko tu modlic z ludźmi bo wierze ze modlitwa ma moc, nikogo tu siłowo nie chce przekonac do niczego.
Nie próbuje nikomu wpychać przekonań, to co teraz mi zarzucasz jest nieprawdą.


@ZacharJasz92: katolikom mówisz, że Twój "Ojciec Niebieski" (nie-Jahwe) to ich "Ojciec Niebieski" (Jahwe), nonteiście próbujesz tłumaczyć reinkarnację i zapraszasz do wspólnej rozmowy z Bogiem (modlitwy), choć on wprost stwierdził, że ma w nosie ideę osobowego Boga. Nazywaj to jak chcesz, dla mnie to prozelityzm.

To dlaczego ty przywolujesz pierwsza do dyskusji motywy z eliksirami mRNA? Chcesz mnie wysmiac jako