Wpis z mikrobloga

@washing_machine xD albo taki któremu się takie warchlaki z twarzą roxy nie podobają i są aseksualne. Śmiesza mnie ludzie którzy targali by wszystko co się rusza niezależnie od poziomu intelektu czy wyglądu a gdy ktoś nie myśli jak oni to prawiczek albo gej xD
  • Odpowiedz
@Niewiemczekaj a gdzie jest jakiś zapis na kartach historii, że nie można ruchać brzydkich, kulawych itp. czyli wszystkiego co ma macicie i się rucsza. Po co romantyzować sex. Zawsze trzeba zakochiwać się w księżniczce, królewnie z bajki? Jestesmy tu po to żeby się bawić ruchać i umierać, a wszystkie inne cele to społeczny przymus. Nie mówie, że trzeba nie miec hamulców ale po co ten kij w dupie i tak zjedzą nas
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski: ja tam wybredny nie jestem (ze swoim ryjem zresztą nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale taka Fagata mi się najzwyczajniej w świecie nie podoba + wiem kto to jest więc moralniak byłby za duży
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski każdy ma swoje podejście, swoją moralność, swoje wymagania co do życia. Dla Ciebie jest to rozrywka a dla mnie kompletnie nie, wizja mnie jako ćpajacego, chlejącego i rychajacego szlaufy na imprezie na jakiejś Ibizie jest mega odpychająca i uważałbym to za porażkę. W tym też masz zawarta odpowiedz na "po co romantyzować sex" bo dla niektórych przygodny sex jest nieatrakcyjny a chcą takiego z osobą do której coś czują. To trochę
  • Odpowiedz