Wpis z mikrobloga

#famemma jako były student psychologii na uczelni Marcina Najmana. Mogę stwierdzić że matka Nitra było w Hiszpanii taką Beatris. Klienci mijali się w drzwiach a młody Sergiusz to widział. Zakładał słuchawki i udawał że nic nie słyszy. W szkole kolegów nie miał,bo kto chciałby się kolegować z toksycznym zjebem z gównem na ryju. Więc jedynie z kim mógł rozmawiać to z klientami matki którzy czekali w kolejce. Stąd jego wszystkie wyzwiska w stronę kobiet w szczególności matek widzów i wrogów. Ma też uraz do kobiet i tak chcę pokazać swoją męskość. Sandra była fanką Pompa Team wszyscy ją dymali ale to serhito się zakochal bo pierwszy raz zamoczył zgnilaka. Dzieciaka zrobił tejkfiut, nitro o tym wie ale nie przyzna się do tego. Górski nie jest
Przystojny
Mądry
Inteligentny
Wysportowany
Zabawny
Jaka laska chciałaby mięć dziecko z czymś takim.
@MokrySuchar
#nitrozyniak
#metin2
#twitch
#przegryw
ludi91 - #famemma jako były student psychologii na uczelni Marcina Najmana. Mogę stwi...

źródło: 3cd6f20a6dba69969515d17301e0e17351f5dfca5a8f0e7b8874aadcabbd01ec

Pobierz
  • 3
Przystojny

Mądry

Inteligentny

Wysportowany


@ludi91: zazdrość przez ciebie przemawia i nic dziwnego, że tagujesz #przegryw, skoro nie rozumiesz, że jakby takie cechy były konieczne do znalezienia partnerki, to świat nie byłby pełen idiotów i brzydali, bo natura by ich dawno wyeliminowała. Liczy się przede wszystkim spryt, a przez to też pieniądze/sława, ogólnie status. Jak samica uzna, że będzie mieć z ciebie korzyść, to weźmie cię nawet z krzywą mordą,
@ludi91: to jak wytłumaczysz, że co druga osoba myśli tylko jak kogoś wydymać, jak zarobić a się nie narobić? albo dlaczego jak pokazują jakieś reportaże, gdzie ktoś dał się wydymać oszustowi, to większość ludzi myśli sobie, że frajer, idiota, itp. i że oni by się na pewno nie nabrali, w zasadzie przenosząc cały ładunek emocjonalny na ofiarę, zamiast kierować to na oszusta i powodując, że większość ofiar boi się zgłaszać sprawę