Wpis z mikrobloga

Czesio, czyli EP05-23, z pociągiem specjalnym Ślązak z Bielska-Białej do Wrocławia przez Rybnik, Bohumín i Racibórz. Był to jeden z 12 pociągów TurKola, które w ten weekend jeździły po Górnym Śląsku i najbliższych okolicach. Wczoraj np. można było przejechać się z Andrychowa do Wadowic pociągiem pod nazwą Kremówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EP05-23 to najstarsza lokomotywa PKP Intercity – została wyprodukowana w 1961 r. w Pilznie w Czechach, stąd jej przydomek; jedna z trzech zachowanych EP05, ale chyba jedyna w ruchu. Jako mikol, który nie ma szczęścia do tzw. rarytasów, bardzo się ucieszyłam, że zawita w moje strony, mocno kombinowałam, gdzie ją złapać, aż w końcu stanęło na Tworkowie, w którym nie fotografowałam od lat, a trochę się tam ostatnio pozmieniało. Zdjęcie z TurKolem jest dość zwyczajne, ale patrzcie na widoczek w komentarzu ()

Instagram.

#kolej #pociagi #pociagiboners #zainteresowania #mojezdjecie
choochoomotherfucker - Czesio, czyli EP05-23, z pociągiem specjalnym Ślązak z Bielska...

źródło: czesio

Pobierz
  • 23
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@choochoomotherfucker: nie narzekam, po prostu ciekawość.

Bo zauważyłem, że wiele osób mających autyzm lubi temat pociągów. Może przez to, że są duże? (σ ͜ʖσ)

A, i powiedz chłopakowi, żeby się tak nie spinał, bo to szkodzi zdrowiu.
Fascynacji pociągami podobnie jak autyzmu nie da się wyleczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Deykun: To się może rozwinąć tylko w bardziej zaawansowane stadium czyli maszynista( ͡° ͜ʖ ͡°)