Wpis z mikrobloga

po kilku latach zamawania cateringu dietetycznego wracam do gotowania. Dotychczas na weekendowe obiadki stykała mi deska do krojenia, dobry nóż i obywałam się bez gadżetów. Czy są jakieś rzeczy które znacznie poprawiły Wasz komfort przy szykowaniu posiłków albo też przyśpiesza ich robienie? Zastanawiałam się np. nad krajalnicą do warzyw, taka jak pic rel. #gotujzwykopem #pytaniedoeksperta
pandagata - po kilku latach zamawania cateringu dietetycznego wracam do gotowania. Do...

źródło: Krajacz-do-warzyw-owocow-GEFU-Treppo-front

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@pandagata: krajacz do czosnku i cebuli (taki zamykany pojemnik z ostrzami), szpatułki sylikonowe i co prawda to tylko przechowywanie, ale pojemniki z pompką do odsysania powietrza
  • Odpowiedz
  • 0
@moll: a ten krajacz to taki cos w stylu tego co dałam na zdjeciu do posta? Co do pojemników z odsysaniem powietrza to pamiętam takie z dziecinstwa. Tylko nie pamiętam czy faktycznie wydłużają życie żywności.
  • Odpowiedz
@pandagata: krajacz taki jak na obrazku poniżej. A pojemniki wydłużają, szczególnie życie wędliny plasterkowanej. Testowałam i jak się sprawdziło to dokupiłam. Super się sprawdzają też do marynowania mięsa
W takim szczelnym lepiej przechodzi
moll - @pandagata: krajacz taki jak na obrazku poniżej. A pojemniki wydłużają, szczeg...

źródło: proxy-image (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@moll: o kurde to moze byc game changer, nie cierpie kroić cebuli xd jeszcze jakby cos do krojenia mięsa było w tym stylu to juz w ogóle wygryw xd
  • Odpowiedz