Wpis z mikrobloga

@Opiochoinka: Bo niestety, ale w UK jak chcesz budować, to taki depozyt to tyle co nic. Największy wydatek w Twojej budowie domu to w UK będzie ziemia. Domy, które widzisz nowo wybudowane po 500-600k postawisz za 150-200k. Ziemia pod nimi jest warta resztę. Jeśli masz ziemię, to następnie musisz zdobyć pozwolenie na budowę. Musisz mieć wejścia w councilu, żeby Ci się to udało i dostatecznie gotówki, żeby sobie na to pozwolić.
  • Odpowiedz
@Opiochoinka: nie przynoscie tych polskich upodoban i budowania samodzielnie tych waszych potworkow. Tutaj jest standaryzacja, a nie polskie pstrokate warcholstwo.
  • Odpowiedz
@ksos: dokładnie, wybudują osiedle w kilka lat i to wygląda schludnie i klasycznie,koniec prac budowlanych

A w Polsce co któryś dom niedokończony i z pstrokatą elewacją, ręce opadają
  • Odpowiedz
  • 0
@ksos: Moze naucz sie czytac, pisze ze chce gotowy "skladak" a nie jakies cuda na kiju. ()
Takie cos wyglada schludnie przynajmniej te co ogladalem.

Problem sie domyslam najwiekszy ziemie odpowiednia nabyc.
  • Odpowiedz
Ta osiedla co wygladaja cale jak CTRL+C -> CTRL+V. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Opiochoinka: no I?
Przynajmniej ma to klasę i styl,
A nie jakby dzieciaczki z przedszkola się dorwali i pokolorowaly chałupy jak w jakimś bario w pld Ameryce w slumsach xddd
  • Odpowiedz
Rozumie ze ziemia droga, ale skrawek ziemi na bank nie kosztuje 400 czy 500k dzbanito


@Opiochoinka: kosztuje, sprawdź sobie ceny wokół średnich nawet miast,
Bez 500.000£ nawet nie ma co myśleć,a i ogłoszeń jest max kilka na region, gdzieś na wypozdowie.
Po prostu już nie ma gdzie budować a o nowe deweloperzy się biją o takie działki a co dopiero zwykły chłop xddd
  • Odpowiedz
@Opiochoinka: jaki housing crisis?
Ja prosty chłop ze wsi, 4 lat na tirach sebpojeździłem i mam na połowę ładnej chałupy blisko centrum średniego miasta w UK,
Crisis of laziness bym powiedział bardziej że jest.
  • Odpowiedz