Wpis z mikrobloga

Sparowało mnie z taką niunią na #tinder, że ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko nie mogę do niej napisać, bo ustawiła że wymaga weryfikacji a mi weryfikacja nie przechodzi i mówi że to inny człowiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mieliście tak? Boję się że jak będę próbował weryfikacji X razy to dostanę shadow bana..
  • 11
@programista15cm: kupiłem platynę trzy razy. Za pierwszym razem jest mega boost. Przez dobre 3 tygodnie czułem się jak dobra laska na tinder co codziennie ma po kilka par. Ale kolejne subskrypcję to wpadnie może jedna para na 3 dni i elo. Czy warto? Nie. Chyba, że raz na rok. Zwłaszcza, że mi proponują platynę za 140 zł miesięcznie.
@programista15cm: no cóż, kto bogatemu zabroni ¯\(ツ)/¯ programista to programista.

Pisałeś, że teraz to kosztuje miesięcznie tyle, co kiedyś za rok.

Niemniej jednak stawki godzinowe to średni przelicznik, bo jak wezmę pod uwagę choćby nadgodziny, a na dodatek takie, w które prowadzę jakieś szkolenie i policzę brutto (bo przecież jesteś pewnie na b2b, więc podatek potem płacisz), to też zdarza mi się przekroczyć 120 zł/h, a zarabiam raczej wujowo w stosunku
@macan: 120zl za platyne na rok to nie jest tragedia, 120zl miesiecznei to XD

tinder bez platyny to takie demo. 1-3 matche mozesz odblokowac dziennie przeciez. W platynie kazdy kto Ci da like od razu mozesz odpowiedziec.
Poza tym mirki sie dziwia czemu kiepskie wyniki, a majac platyne Twoje lajki sa przed ich lajkami...

Anyway teraz nie mam, bo mam dziewczyne
@programista15cm: no rocznie ok, 10 zł miesięcznie to spoko jak ktoś szuka, tym bardziej, że tam można chyba po miastach skakać, w sensie po lokalizacjach różnych.

120 zł miesięcznie to trzeba być frajerem, już lepiej chyba na insta, albo na FB do dziewczyn pisać, albo po prostu do klubu pójść, czy coś.
@macan: wyjscie do klubu to przeciez znacznie wiecej niz 120zl.
Jak ktos ma ladne zdjecia to lepiej lezec w wannie i sobie poklikac niz sie meczyc na kacu potem.

Takie 6.5/10 jak ja to owszem, zdecydowanie ladniejsze sztuki wpadaja w klubach niz na tinderze, nikt nie ghostuje itp