Wpis z mikrobloga

Podwyższenie kierownicy w nakedzie o te 20-30mm za pomocą zestawu z Alle, na bolący odcinek lędźwiowy - robić czy nie?
Macie coś ciekawego do powiedzenia w temacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle
  • 15
@aso824: chlopie chcesz powiezyc swoje zycie jakiemus nieznanemu kawalkowi metalu z ali? jesli to nie skarpeta na zbiornik plynu hamulcowego to nie tykaj
  • 1
@xede: na pewno nie z Ali (napisałem Alle...gro, nie Ali...express), coś podpisanego chociażby przez SW-MOTECH czy innej firmie która robi sporo rzeczy, w tym i całe kierownice
@aso824: no to luzik, zawsze mozesz sama rure kierownicy wziac, lekko bardziej wygieta w gore idacymi raczkami, nie wiem jak to profesjonalnie nazwac ale bedzie na starym mocowaniu dzialac
via Android
  • 0
@Donmenello @bocznica @Steven_Hyde a zmienia to jakoś właściwości jezdne czy bez większej różnicy?
Ogólnie tak - nie dbam o kręgosłup i tak, mam złą pozycje na moto. Ale te 2cm mogą mi też pomóc lekko się odprostować żeby kałdun mniej ściskać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
na bolący odcinek lędźwiowy


@aso824: Spróbować możesz, jak cena jest kwestią pomijalną za taki zestaw, ale obawiam się, że problem bedzie i tak nadal leżał w pozycji, oraz samych plecach. Teraz uwaga - problemem może być SIODŁO! Być może dopiero obszycie kanapy pod indywidualne preferencje da pozytywny efekt. Jeśli jednak nie chcesz się w to bawić, to musisz kombinować na około. Ogólnie naked to spoko sprawa do dynamicznej, acz niezbyt długodystansowej
@aso824: zakładaj mostek i nie patrz na nic, roboty z tym chwila, jak nie będzie lepiej to sprzedasz, o bezpieczeństwo się nie bój bez jaj, to tylko kawałek aluminium, prędzej ci stawy w łokciach wyrwie, niż ma się to zepsuć, byle tylko gwinty były mocne i dobre i nie odkręciło ci się to w czasie jazdy, a czy pomoże to chyba loteria, zakładam, że jesteś wysoki i dlatego masz ten problem