Wpis z mikrobloga

zaczynam bardzo powoli myśleć o zakupie auta, mam budżet tak do 55k max, myślałem o toyocie corolli/avensis/auris/camry, ale też zacząłem sobie oglądać SUVy i widzę, że w moim budżecie mieszczą się Nissany Quashqai

w porównaniu z innymi autami w tej cenie zdają się być 5 lat do przodu i ogólnie
- wyglądają dosyć super
- kamery 360 stopni
- czujniki martwego pola
- w środku wyglądają jak nowe auta, a nie jak kasztany od toyoty

i zastanawiam się gdzie haczyk
czy te nissany strasznie się psują czy coś?

#motoryzacja #auta
powodzenia - zaczynam bardzo powoli myśleć o zakupie auta, mam budżet tak do 55k max,...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@powodzenia: Zadaj sobie jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: na #!$%@? ci taki duży samochód? Masz własny duży garaż na posesji? Ja rozważałem Audi Q7 i bym je teraz przeklinał przy każdym wyjeździe i wjeździe z parkingu podziemnego, ale też na wszystkich innych ciasnych mijankach. Jak nie masz gówniaków w liczbie mnogiej, to kup se jakiegoś fajnego sedana.
  • Odpowiedz
  • 2
@powodzenia crossover wielkie to jak stodoła, połowa ludzi nie umie tym parkować nie mówiąc o jeździe w mieści jak stanie ci za blisko prawej strony to nawet autobus bus pasem nie przemknie bo lusterko wystaje. Moim zdaniem lepiej sobie coś mniejszego i ładniejszego kupić niż stodołę na kołach.
  • Odpowiedz
@Nick_Login nie wiem czy kiedyś widziałem parking podziemny tak mały, żeby jazda suvem była jakkolwiek stresująca. mi się suvy po prostu podobają, a rozmiar nie stanowi dla mnie problemu
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon Tu nie chodzi o długość, bo jednak te przynajmniej 4,8m metra miejsce parkingowe zawsze ma, a o zdecydowanie przewymiarowaną szerokość (która nijak ma się do miejsca w środku), przez co właściciel suva nie jest w stanie zaparkować na jednym miejscu parkingowym i zajmuje ich półtora. No bo jak ja moim sedanem o szerokości 1,77 m (z lusterkami wychodzi ze 2 metry) ledwo się mieszczę na szerokość w typowym miejscu parkingowym, to
  • Odpowiedz
@prezeees: Sąsiad mech. miał ostatnio 4 Niss. 3 Q, jednego Juke i dwa z nich nie nadawały się do dalszej jazdy a były ponoć serwisowane. W Juke Pani, przy 80 km/h zapalały się lampki systemów i "dzwinie jechal". Na podnośniku się okazało, że są luzy jak w Starze i jeszcze parę km i przednie koła złożyłyby się. Podobnie było w tym drugim nie nadającym się do dalszej jazdy Q. Pozostałe miały
  • Odpowiedz