Wpis z mikrobloga

@Roszp: O ironio, zupełnie niedawno pojawił się materiał, który doskonale punktuje, dlaczego wszelkie testy słuchawek są kompletnie bez sensu. Także, może daruj sobie komercyjny spam.
mike-78 - @Roszp: O ironio, zupełnie niedawno pojawił się materiał, który doskonale p...
  • Odpowiedz
  • 2
@mike-78 o ironio, gdybyś przeczytał tytuł, wiedziałabyś, że to nie jest komercja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Druga kwestia jest taka, że gdybyś go obejrzał, wiedziałbyś, że skupiam się na funkcjonalności i wygodzie, a te kwestie które omawia tu Wróblewski (bo rozumiem, że chociaż ten film obejrzałeś?) również padają w moim filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roszp: Skoro tak mówisz. Nie oglądałem twojego materiału. I mi się nawet nie chce. Bez względu na wszystko, to jest bez sensu. Słuchawki to tylko słuchawki - wystarczy po prostu nie kupować taniego gówna.
  • Odpowiedz
  • 2
@mike-78 no właśnie nie do końca. I polecam obejrzeć też film z Tomaszem, który wkleiłeś, bo mimo clickbaitowego tytułu i prowadzącego który próbuje to kierować w taką sensacyjną stronę, to jest tam trochę wiedzy
  • Odpowiedz
@Roszp: Zacząłem oglądać i sorry, ale to jest stek bzdur, dzięki, panie komerc, bez odbioru, swoje voodo zachowaj dla swojej sekty. Bezczelnie przesuwacie bias cenowy, rzucając kolejne kotwice a to na 2000, a to na 4000, a to na 5000 złotych, za chwile okaże się, że jak ktoś nie kupuje słuchawek w cenie liczonej w n-tysiącach złotych, to tak naprawdę NIE SŁYSZY MUZYKI, tylko jakąś imitację. Ja bym wam wysztkim, tfu,
  • Odpowiedz