Wpis z mikrobloga

Ostatnio przeszedłem sobie Tomb Raider Legend i nawet jest spoko, ale te walki z bossami to mi się tak nie podobały. Najgorszy to był ten ostatni, tyle razy co on mnie zrzucił z areny i jeszcze miał taki jeden atak który walił w momencie w którym nic niedało się zrobić by go uniknąć. Ale mimo wszystko polecam, dla mnie fajna gra, gorsza niż Tomb raider z 2013 ale nadal całkiem przyjemnie się przechodziło
#pcmasterrace #gry #steam #tombraider #bedegralwgre #staregry
Hanlan - Ostatnio przeszedłem sobie Tomb Raider Legend i nawet jest spoko, ale te wal...
  • 7
@vulcanitu: Akurat Legend miał spoko sterowanie, to były gry robione pod Xboxa 360 i wersje PC mają natywne wsparcie XInput. Gorzej z pierwszymi częściami na Windowsa gdzie miałeś sterowanie czołgowe numpadem, i ten najnowszy remaster bodajże też je ma. xD
Akurat Legend miał spoko sterowanie, to były gry robione pod Xboxa 360 i wersje PC mają natywne wsparcie XInput. Gorzej z pierwszymi częściami na Windowsa gdzie miałeś sterowanie czołgowe numpadem, i ten najnowszy remaster bodajże też je ma. xD


@supra107: Ale można sobie pada podpiąć i wtedy robi się w miarę ok (na tyle na ile czołgowe sterowanie w ogóle może być ok).

Jest też "nowoczesne" sterowanie w tej nowej wersji,