Wpis z mikrobloga

@HagbardGodman nie wchodź w takie marki, za 5-10 lat gdy będziesz potrzebować serwisu albo jakiś wymian elementów nie będzie dostępnych części i nie znajdziesz nikogo kto będzie potrafić ogarnąć pompę, kup coś sprawdzonego znanego producenta
  • Odpowiedz
@HagbardGodman: Nie masz polskiego Galmeta? Mam go 2 lata w wersji monoblok ogrzewa 150m chałupy (połowa z 1952r i kolejna 2022r) Zapłaciłem 25k zł 2 lata temu roczne zużycie prądu 6500kWh. Mam też PV na starych zasadach ale to pominę.
EDIT: o kuźwa oni mają nawet pompę ciepła o mocy 4kW. bueheheheheh chyba przerobioną z klimy 2,6kW. Szkoda że nie podają jak sprężarka może się zmodulować ale uważam że może jechać
  • Odpowiedz
  • 0
@HagbardGodman to wygoda na rebranding midea, jednego z największych producentów klimatyzacji. Niby to są te same urządzenia, ale czasami potrafią coś zmienić w elektronice i jednostki wewnętrzne spod jednej marki nie chcą działać z urządzeniami zewnętrznymi rebrandingowanymi na inną markę (choć czasami się udaje). W przypadku samych części o ile elementy mechaniczne (w tym sprężarkę) jakoś zawsze da się dopasować, tak w razie problemów z elektroniką raczej nie liczył bym na łatwy
  • Odpowiedz