Wpis z mikrobloga

  • 227
@Grooveer: Pamiętam caly dzien zastanawiałem się jakim heroizmem trzeba się i odwagą cechować żeby tak się poświęcić. Jeden z Legend tej wojny [*]
  • Odpowiedz
Pamiętam caly dzien zastanawiałem się jakim heroizmem trzeba się i odwagą cechować żeby tak się poświęcić. Jeden z Legend tej wojny


@bilvar: a ja na odwrót, zastanawiałem się co trzeba mieć w głowie żeby poświęcić życie nie mając nawet pewności skuteczności swojego działania.
Imo to ofiara mesjanizmu i martyrologii którą tak i nam wpajali do głów.
Poświęcił życie, kilka dni później 95% ludzi o nim zapomniało, jego poświęcenie nie zmieniło nic
  • Odpowiedz
@Grooveer: @bilvar @tempyluj Przecież ta cała historia to fake news i tworzenie bohatera na siłę xD Mamy XXI xD może jeszcze odpalał te ładunki stojąc na tym moście przed ruskin czołgiem i zaczał w nich bluzgać, zamiast stać kilometr dalej? Na pewno tego uczą w saperstwie xD Pewnie zginął w walce albo z pijaństwa albo z innego powodu, a Kijowska propaganda zrobiła z niego bohatera na potrzeby właśnie propagandy.

Jak było
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: no to już inna kwestia, byliśmy bombardowani ukraińską propagandą i mam wywalone czy to prawda czy nie bo mam ich w dupie tak samo xD
Nie zapominaj o babci która otruła cały pluton i strąciła drona słoikiem ogórków.
  • Odpowiedz
@bilvar: Chyba jakim idiotyzmem trzeba się kierować żeby oddawać życie za administracje państwową która w danym momencie rządzi, ale cóż propaganda robi swoje.
  • Odpowiedz