Wpis z mikrobloga

@Mac02: model 3 SR+ w 2020 kosztował 36800€, używane z przebiegiem ~100 tys dziś zaczynają się od 27000€. 25% utraty wartości przez 4 lata i 100 tys to tak dużo?
Dobra, sprawdziłem Corolle. -50% xD
  • 0
@PiotrFr corolla 3 letnia straciła jakieś 10 procent wartości. Więc wypada dużo lepiej pod tym względem.

A czy dużo czy mało to już każdy sam sobie odpowie.
@Mac02:

corolla 3 letnia straciła jakieś 10 procent wartości.


Bzdury xD
Edytowałem komentarz. Cena Corolli nowej w 2020 30k, dziś 15-16k. To nie jest 10% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mac02:

Posługujmy się rynkiem polskim).


A co mnie interesuje rynek gdzie ceny w kilka miesięcy skaczą +/-10% tylko z powodu kursu euro? I ludzie mają ciężki oddech na widok Toyoty xD

Chyba że porównujesz hybrydę 2.0 nowa do bazowej używanej 1.6. porównuj te same wersję


Porównuje 1.8 do 1.8 na normalnym rynku a nie, gdzie ludzie akceptują, że używane auta o kilka lat starsze są wystawiane w tej samej cenie "bo
@Mac02:

Wiesz czym jest wykop i w jakim języku rozmawiamy? Od razu podaj przykład z Tadżykistanu...


Tak, bo Polska to pępek motoryzacyjnego świata xD
To daj mi te ogłoszenia z Polski żeby pokazać tą kosmiczną utratę wartości Tesli jak prosiłem. Ale dobrze wiemy dlaczego ich nie wrzuciłeś
  • 0
@PiotrFr a gdzie ja napisałem że Tesla traci kosmicznie? To ty napisałeś że 25 procent, a ja że Corolla mniej... Miotasz się jak szczur w pułapce...

I doskonale wiem jaki jest popyt na używane elektryki w Polsce a jaki na Corolle.

Jeżeli myślisz że na zachodzie ceny są inne to się mylisz. Inaczej każdy by kupowało tanią Corolle tak i sprzedawał w Polsce..
@murinius rozumiem, że piszesz z doswiadczenia?
Jeżdżę 10-cio letnim modelem S, degradacja baterii wynosi jakies 10%. Bateria w aucie nigdy nie była wymieniana. Bardzo duzo osob pisze tu glupoty o elektrycznych samochodach, podejrzewam, że większość z nich nawet w nich nie siedziała.
@Mac02:

To ty napisałeś że 25 procent, a ja że Corolla mniej... Miotasz się jak szczur w pułapce...


Sobie wymyśliłeś to "mniej". Nawet podesłałeś linka do ogłoszeń xD
Skoro Toyota traci 15k przez 3 lata to pewnie można wziąć w leasingu za 500 PLN/miesięcznie bez wpłaty. Można, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli myślisz że na zachodzie ceny są inne to się mylisz


Tak, mylę się xD
  • 0
@PiotrFr mniej, nie oznaczają kosmicznej utraty Tesli.

No Podeslalem link do ogłoszen wiec miej rigcz i zrob sam porównanie i powiedz:

Miałaś rację, corollą nie traci 50 procent i traci mniej niż corolla.

Rzeczą ludzką jest się mylić, ale trzeba umieć się przyznać do błędu i przeprosić za kłamstwa