Wpis z mikrobloga

Dostałem z laptopem gamepassa na miesiąc, czy jak go aktywuje na moim koncie to będę miał również gp na konsoli? Jest oznaczone tylko jako Game Pass Ultimate. Nie gram na PC i jak to jest tylko na PC to nie chce go teraz używać bo może się kiedyś przyda i kupię sobie normalnie, ale może ktoś był w podobnej sytuacji i będzie wiedział ( ͡º ͜ʖ͡º) Laptop to Asus rog sryx coś tam

#xbox #xboxseriesx #gamepass
  • 17
@Joii: wg mnie nie, to będzie pc game pass


@keep_it_real: Ale i tak sporo gierek w przypadku PC Game Passa jest dostępnych na konsoli, kiedyś kupiłem za parę zł w promocji jak akurat nie miałem Ultimate i też było w co pograć.
via Android
  • 0
@Krzemol przecież to tak nie działa. Żeby mieć dostęp do gp na konsoli i pc trzeba mieć Ultimate. PC Game Pass jest tylko na pc. Chyba że teraz tego bieda game passa który wszedł za golda dodają do pc game pass ale to mnie akurat średnio interesuje
via Android
  • 0
@Krzemol no ok, dzięki za wyjaśnienie tej kwestii ale to nadal niestety nie odpowiada na moje pytanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba jedyna opcja na przekonanie się czy to co mam da mi game passa na konsoli jest aktywowanie tego co mam na pc ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
@Krzemol a jedno pytanie jeszcze w sumie - z tym game passem pc działał ci gold na konsoli? W sensie czy mogłeś grać w gry online
via Android
  • 0
@Mow_do_mnie_mistrz nie chodzi mi o konto tylko czy taki game pass dołączany do laptopa będzie też działał na konsoli bo jeśli to jest Game Pass PC to nie ale jak Ultimate to tak a nie mam pewności który dają ale może ktoś był w podobnej sytuacji i będzie wiedział. To że konto jest jedno to wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
@biczek ja wiem ale raz jest napisane Game Pass Ultimate a raz Game Pass PC dlatego chciałem zapytać bo może ktoś miał podobnie z gp dołączanym do lapka. No nic, dziś wieczorem sprawdzę i najwyżej się zmarnuje.