Wpis z mikrobloga

Planuje sprzedaż mojego samochodu. Wystawiłem je na olx ale jest bardzo słaby odzew. Z jakich stron najwcześniej korzystacie przy przeglądaniu/kupowaniu samochodu ?

#motoryzacja

Najlepsza platforma na sprzedaż auta to

  • OtoMoto 62.7% (32)
  • Olx 29.4% (15)
  • Inne portale? 7.8% (4)

Oddanych głosów: 51

  • 14
@ZiobroZaskoczenia: podobno brakuje aut na rynku? Sprzedaje auto z paka za małe pieniądze i z małym przebiegiem a przyjarzdzaja ludzie i handluje 50% w dół. Kosmos jakiś dla mnie, nigdy nie sprzedawałem auta obcej osobie i na każdym kroku chcą cię oszukać wszyscy :)
@Nano22: Fiat Doblo 1.2 diesel van 2008 160tys przejechane - na fv do wglądu dla nie ufających :) wymieniałem w zeszłym roku sprzęgło, amortyzatory, opony, wszystkie oleje, filtry i nowe radio. W zestawie antena cb nie wiem czy ktoś z tego jeszcze korzysta :) cena 10k
@Patrycjusz73: auto dosyć specyficzne, więc zakres kupujących ograniczony. Co roku wymienia się (a przynajmniej powinno) filtry i olej, więc jak dla mnie jest to oczywiste. Pytanie czy był wymieniany rozrząd, czy ma klimę, jak z blacharką itd.
Zakładając, że klima jest i działa, blacharka ok, ogólnie w dobrym stanie i nic do roboty to cena w miarę ok, daj do nego i ktoś może weźmie za 8/9k.
Ja zawsze robię tak,
a to jest golas bez klimy i bajerow


@Patrycjusz73: No to masz odpowiedź, w dzisiejszych czasach ciężko sprzedać auto bez klimy. Zdj też nie zachęcają. Pojedź tym na jakiś parking i zrób normalne zdjęcia auta a nie jak tu, pół zdjęcia zajmują bloki.

Zobacz jak robi się zdj- np. tutaj przykład https://www.olx.pl/d/oferta/vw-t4-2-5-tdi-vat-1-auto-z-niemiec-CID5-IDYTbKV.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=7

Jak auto bez rdzy i ma ładne progi to jakieś zdj też tego możesz dać.