Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OsraneMajtyXD: O kurde, a jeszcze w listopadzie przy zakupie S23 sam skorzystałem z obu benefitów i byłem ciekaw czy wypłacą - nie było problemów i dostałem zwrot na kartę oraz potem hajs na konto za program Odkup.
  • Odpowiedz
@dawid110d: Przy s23 w regulaminie nie bylo nic o tym ze moga windykowac bonus za odkup jak sie nie wysle telefonu, w s24 juz sie poprawili. Tylko w emailu napisali ze do 01.03 domyslnie anuluja benefit w postaci odkupu, jak ktos dostal karte i hajs to widocznie beda sie windykowac o te 500zl. Mysle tez ze pozegnaja sie z agencja promocyjna ktora obslugiwala te akcje.
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: jak w końcu skończyła się ta sytuacja w Twoim przypadku? Też to dostałem, mam czas do jutra a nie mogę znaleźć regulaminu promocji żeby się wczytać.

Dostałem tydzień temu maila z Foxway że wyślą hajs za stary tel, niestety jeszcze nie przyszło.
  • Odpowiedz
@xerxes931: Wybrałem, ze zostaje na odkupie bo pomyslalem ze mimo wszystko lepiej oddac 400zl niz 500. Dzisiaj przyszedł email od smolara, w zalaczniku oswiadczenie ktore mam wyslac do planet pay, troche dziwne, tak jakbym nie mogl przelac pieniedzy bezposrednio do samsunga skoro srodki z karty i tak juz wydalem, narazie nic nie ruszam. Ciekawi mnie co zrobi smolar jak ktos sie dobrowolnie nie zgodzi na rezygnacje z karty.
Na hajs z
OsraneMajtyXD - @xerxes931: Wybrałem, ze zostaje na odkupie bo pomyslalem ze mimo wsz...

źródło: smolar

Pobierz
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: jakieś jaja po prostu xD aż dziwne że tak mało informacji/dramy na temat tej akcji, myślisz że tylko my dwoje wpadliśmy na pomysł wykorzystania obu promocji?

Wydaje mi się że skoro każą wypełnić jakieś oświadczenia, i samemu wysyłać pieniądze, to chyba nie mają za bardzo jak tego egzekwować. W przeciwnym razie - po prostu sami zabraliby te karty i wysłali od razu żądanie zapłaty. Dziwnie bardzo to wygląda...

Niestety nie
  • Odpowiedz
  • 1
@xerxes931 na pepper cos pisza odnosnie tej akcji. Ze samsung chce pieniądze. Ja mogę oddać kasę, spoko nie ma problemu. Można nazywać mnie Januszem, ale przypomnę ze to samsung zrobił w ciula klientów ze słuchawkami i podmiana buds2 na fe xD w regulaminie było tylko że benefity się wykluczają, i że w razie nie wysłania telefon na odkup mogą windykować bonus 500zl. Odnośnie kart to raczej nic. Narazie nie będę wysyłał deklaracji.
  • Odpowiedz