Wpis z mikrobloga

@vateras131: @DEWASTATOR_TM uwaga już tłumaczę: ludzie którzy chcą grać offline grają offline (chyba że nie ma trybu offline) a ludzie którzy chcą grać online grają online (o ile nie #!$%@?ło serwerów, wtedy narzekają)
  • Odpowiedz
@vateras131: pisalem juz o tym, fajnie że jest tryb offline jako alternatywa, ale jak ktoś chce zagrać razem z kimś lub handlować z innymi graczami to tryb offline mu nie pomoze. Sam się spodziewałem problemów na premierę, ale wczoraj byl 2 dzień, niby coś działalo, ale potem wywalilo serwery i pograne. Przeczuwam, że będzie tak samo w ten weekend.
  • Odpowiedz
@vateras131: Oczywiście napisałeś to tak, żeby było pod Twoją tezę. Obowiązkowo lenny face, żeby pokazać, że to takie śmieszno proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem leży w tym, że gra na premierę ma problemy z tym, co oferuje.
Jestem za tym, żeby gra posiadała osobno tryb offline, ale jeśli chciałbym zagrać ze znajomymi, to offline mi nie pomoże, bo postaci z offline na online nie przerzucę czyli:
  • Odpowiedz
@vateras131: a co mnie ma obchodzić tryb offline?
Kupiłem grę dla online. Online de fakto nie działa. Czyli gra do dupy, bo zwyczajnie nie działa. Yebane 48h od premiery. To jest kpina i jak ktoś uważa inaczej, to jest zwyczajnie ruchany w pupę przez devów
  • Odpowiedz