Wpis z mikrobloga

Ta gra to #!$%@? żart. Rozumiem, jakby to były odosobnione przypadki, ale nie. Co mecz wylewy bramkarzy, schodzenie obrońców sterowanych przez SI na boki w taki sposób, że przeciwny napastnik ma drogę do bramki jak Mojżesz przez morze czerwone, festiwal odbijania się piłki od wszystkich i wpadania pod nogi przeciwnika, piłkarze nie potrafiący podać do najbliższego kolegi. i karnych z dupy już nawet nie wspominam.
W tym meczu Van Dijk 4 razy pobiegł w bok w sytuacji 2 obrońców vs 1 przeciwnik robiąc miejsce na strzał, padły tak 4 bramki.
Po co grać cały mecz bezpośrednimi podaniami, przerzutami, kombinowaniem jak wystarczy wybiegać w pole karne i SI samo ci pomoże. No do #!$%@? nędzy.
#fut
  • 11
  • Odpowiedz
@suleD: no z pewnością. Bawi mnie to po prostu, że gracze Fify chodzą i narzekają, że ich zawodnicy nie wchodzą w pole karne, a ci przeciwnika już tak. No przykro mi, ale są tylko dwie możliwości: albo masz gównianą taktykę albo skill issue. Mi też się teraz gra ciężej od ostatniego patcha, ale nie gram już dużo w tę edycję i nie kombinowałem zbyt wiele z jakąś nową taktyką. Jeśli masz
  • Odpowiedz
@suleD bo przeciwnik może lepiej sobie radzi z gra w obronie manualnie, lepiej się przełącza i antycypuje. Najgorsze co można zrobić w tej grze to wmawiać sobie, że jest się super tylko gra mu nie pozwala wygrać bo to albo tamto. Ciekawie gdzie sa ci wszyscy ludzie którym "AI lepiej steruje obrona" skoro po fch każdy gracz narzeka że u niego jest chuyowo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy
  • Odpowiedz
mnóstwo graczy robi po 20-0 co weekend


@Bielawski: I to jest bardzo dobry argument przeciwko istnienieniu handicapu, tym niemniej mam na to swoją teorię. Ja na przykład nie jestem nawet w stanie ocenić czy między meczami moi zawodnicy ustawiają się lepiej czy gorzej bo jestem na to za słaby, natomiast zdecydowanie czuję że w jednym meczu moi piłkarze bardzo szybko zagrywają piłkę, w kolejnym wykonują już podania z pewnym opóźnieniem, by
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale każdy ma mecze gdzie gameplay działa płynniej i pozwala na więcej, a taki gdzie jest trudno coś pograć szybciej, nawet ci którzy wbijają co tydzień 1 range więc z tym handicapem nie do końca się zgodzę.
Wszystko sprowadza się do tego co pisałem wcześniej, do schematów. Ja mając takie mecze wcześniej szukałem triveli, teraz po patchu german balli po player locku (zwłaszcza, że mam Haalanda TOTY, ale nawet jakis Zirkzee fs
  • Odpowiedz
@Bielawski: to jest tak zrobione by każdy mniej więcej wbił bilans około 11-9 bo nagrody dostajesz takie że nie przestaniesz grać, jednocześnie nie dostaniesz za wiele więc warto będzie kupić pointsy. Po prostu gdyby tego nie było to byś zrobił se sredni grywalny skład i po prostu nim grał a tak to musisz iść d przodu bo nie dajesz rady
  • Odpowiedz