Wpis z mikrobloga

@reddin: ty bordo jesteś pewnie z tych co oburza wydanie miliona złotych na ławki w parku a sam narzekasz, że nie ma koszy specjalistycznych pod kątem dla pedalarzy przy ulicy. Spoko, zaraz jakiś lokalny możnowładca załapie ten pomysł i jego szwagier będzie sprzedawać super cool kosze dla pedalarzy za 10tys za sztukę.
  • Odpowiedz
  • 3
ty bordo jesteś pewnie z tych co oburza wydanie miliona złotych na ławki w parku a sam narzekasz, że nie ma koszy specjalistycznych pod kątem dla pedalarzy przy ulicy. Spoko, zaraz jakiś lokalny możnowładca załapie ten pomysł i jego szwagier będzie sprzedawać super cool kosze dla pedalarzy za 10tys za sztukę.


@inflacja_biedaku: Zawsze mnie na wykopie najbardziej bawią wykopki, co sobie dorabiają bajeczki do tych z którymi dyskutują, dorabiają teorię o
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: Masz rację, niestety większość ludzi to nie są kulturalni i cywilizowani ludzie. Więc jeśli chcemy mieć czysto, to powinno być ich więcej. Powinni też je częściej opróżniać, bo czasem sterty śmieci wysypują się z takich koszy
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: "kulturalny i cywilizowany" no właśnie, nie polecam iść przez życie zakładając ze kazdy jest kukturalny i cywilizowany. Ogolnie w takich kwestiach trzeba liczyć ze tak jest ale w projekcie zakładać ze wszyscy to banda pawianów. Z tego samego powodu te smietniki nie wywracają się kiedy ktoś na nie wskoczy xd
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk:

a nie robi pod siebie, bo akurat się zachciało, gdy nie ma szaletu obok

Z tym się nie zgodzę. Z dostępnością szaletów jest w Polsce tragedia. W zeszłym roku byłem po sezonie w Ustce i w samym centrum ok godz 09:00 dostałem sraki. Byłem w takiej desperacji, że szukałem już nawet ustronnego miejsca aby się zesrać. Myślałem nawet już nad wejściem do wody. Na całe szczęście po 20-30 minutach bardzo
  • Odpowiedz