Wpis z mikrobloga

Nadal nie wiem czy zakwalifikować tą 4 randkę z tindera do ghostingu czy nie, niby odpisała ale zobaczymy ile czasu będę w stanie pociągnąć tą konwersację. Przypomnę, że po trzeciej randce też dostałem odpowiedź na to samo pytanie "no a czemu nie xD tylko się nie zakochaj" po czym na drugi dzień dziewczyna zaczęła odpisywać jednym wyrazem wiec sobie odpuściłem xD

Zobaczymy czy w tym przypadku będzie tak samo czy nie ale intuicja podpowiada mi, że wszystko na to wskazuje, że ghosting jest nieunikniony ( ͡° ͜ʖ ͡°). A szkoda bo to było moje najlepsze spotkanie jak dotychczas i nie męczyłem się randką a wręcz dobrze bawiłem w jej obecności.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #randkujzwykopem
serek_heterogenizowany - Nadal nie wiem czy zakwalifikować tą 4 randkę z tindera do g...

źródło: 1000012159

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany po co się pytasz to psuje cały klimat po prostu się kolegujcie jak coś wyjdzie to wyjdzie teraz widzę młodzież się strasznie spina „chcesz chodzić?” „nie” „to dobrze bo mam 6 innych na twoje miejsce” gdzie tu miejsce na zakochanie? przecież żeby się poznać trzeba czasu a ty od razu „nie odpisała przez 12h to ghosting” masakra ludzie mają przecież życie, nie kumam tej obecnej młodzieży jak wy się w ogóle
  • Odpowiedz
@naksu: Wolę zapytać wprost bo pierwsza mi już odpisała że się jej odechciało xD

@najkelo: Nie widzieliśmy się wcześniej, wymieniłem z nią może 5 wiadomości na tinderze i od razu zaproponowałem spotkanie. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i nie wiem czy proponować kolejne spotkanie czy odpuścić narazie.
  • Odpowiedz
@naksu: Ludzie mogą mieć życie, ale jednak nisza telefon przy dupie cały czas. Odpisanie zajmuje paręnaście sekund, nikt nie jest na tyle zajęty żeby nie odpisać w sensownym czasie…
  • Odpowiedz
@Mathas: dobra ale od 2 do 9 to mogla po prostu spac xD chyba ze wczesniej byl ghost

no ale jak widze ze laska podczas spotkania 2godzinnego zerka 3 razy w telefon to jak nie odpisuje cały dzien od 10 do 20 to juz wiem ze chce zghostowac
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany dla mnie takie pytanie jest mega cringe zwyczajnie jak chcę się z kimś zadawać to się odzywam ale czasami mogę się i miesiąc nie odzywać albo ktoś do mnie i to rozumiem po prostu pytanie powinno brzmieć czy JA chcę kontynuować znajomość i trzeba je zadać sobie samemu
  • Odpowiedz