Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że #!$%@? was sporo rzeczy związanych z nowym rządem, ale wystarczy, że zobaczycie jakiegoś pisowskiego wieprza-zakolaka z wadą wzroku - zazwyczaj jak drze #!$%@?ę - i wam szybko przechodzi "obrażenie się" na nowy rząd XD

Im starszy jestem, tym głośniej mój wewnętrzny głos Janusza mówi, że oni wszyscy są siebie warci, ale prawda jest taka, że pisowcy po tym, co #!$%@? od 8 lat, to mają prawo jedynie zachować milczenie XD

#sejm #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Mamy dokłądnie tak samo, z całego serca nie trawię libków, ich niekonstruktywnego optymizmu, poczucia wyższości nad dużą częscią społeczeństwa + wiele rzeczy z lewicy też mi przeszkadza. Ale mimo wszystko wolę z Tuskiem zgubić niż z Kaczyńskim znaleźć.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: wystarczy jak zobaczę jakiekolwiek wystąpienie Kaczyńskiego, a potem Tuska

Tusk to kompletny szef ze znajomościami i know-how, a Kaczyński to stary tetryk żyjący w swoim świecie
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: mnie tam niektóre rzeczy denerwują, jakieś wypowiedzi dzbanów z Lewicy czy KO drażnią, sprawa TVP i sądów jest w moich oczach śliska, ale wystarczy mi jedna wypowiedź takiego posła Ozdoby, Macierewicza, Czarnka, posłanki Witek czy krótki film ze starych Wiadomości z TVP i już się uspokajam. Ta koalicja nie miała mi się podobać, ona miała odsunąć PiS i naprawiać państwo. No i w sumie to robią. Tym bardziej uspakaja mnie
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Takim zachowaniem betonujemy polską politykę od wielu lat i na wiele lat. Każdy błąd obecnego rządu trzeba z całą surowością rozliczać i krytykować, bez względu na to, że poprzednicy byli dużo gorsi. Utożsamianie krytyki jednej strony z tym, że domniemanie popiera się drugą jest najgorszą rzeczą, która przytrafia się w domenie publicznej. W zasadzie jedna i druga strona jest właśnie rządna tego, aby porównywać siebie nawzajem, zrzucać winę itp. To
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Tak. Z wiekiem zacząłem rozumieć, że nie da się tak by wszystko było tak jak chcę, więc muszę ważyć postulaty i iść na ustępstwa.

W 2015 człowiek był zirytowany i oburzony slowami leśniczego o kredycie, więc poszedł zagłosować na Dudę, ale to był ostatni bląd jaki popełniłem. Od tamtego czasu, ciągle mając to w pamięci, wiem że są rzeczy ważne i ważniejsze i tak jak w przypadku Wałęsy można przymknąć
  • Odpowiedz
@kajakolak a skąd przekonanie że z Kaczyńskim by był? Kaczyński tylko dużo darł mordę. Tak jak z UE, darli ryja w kraju, a tam podpisywali wszystko . CPK? Posady dla swoich i #!$%@? sponsorowanie kościoła z pieniędzy na CPK. Izera? #!$%@? drewno i zostawili puste pole tam gdzie miała stać fabryka. Mieli "wyjaśnić" Smoleńsk a zafundowali obwoźny cyrk Macierewicza. Ostrołęka #!$%@? lepiej nie gadać... Ale tak, na pewno zbudowali by atom. Nie
  • Odpowiedz
szybko przechodzi "obrażenie się" na nowy rząd


@Tywin_Lannister: nie, cokolwiek by poprzedni rząd nie #!$%@?ł nie zwalnia to nowego rządu z odpowiedzialności za to jak obecnie postępuje w tematach obecnych

Bo inaczej się to skończy tak, że co 4lata się bedą zmieniać i nic się nie zmieni
  • Odpowiedz
@Corranh: Zaciekawiło mnie sformułowanie "zgubić z Tuskiem, znaleźć z Kaczyńskim". Przypomniało mi się też jak Tusk zarzekał się, że nie powstanie mur na granicy z Białorusią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Nie mają prawa zachować milczenia. Mają prawo, a nawet obowiązek sądowy (mam nadzieję), żeby gadać i sypać siebie wzajemnie. Żeby pierdzieli w pasiaki do końca swoich nędznych dni. Ament.
  • Odpowiedz