Wpis z mikrobloga

Jak tam sezon? Zmalau urus? Co po połowie sezonu was zaskoczyło? Co polecacie? Ja się trochę rozczarowałem Solo Levelingiem - duży hajp, że taka super koreańska bajka, a rysowanki po połowie stają się takim monster of the week że sporym plot armorem #animedyskusja
  • 3
  • Odpowiedz
@Krogalik:

Zgodnie z oczekiwaniami: Dungeon Meshi, MahoAko, BokuYaba S2

Zaskoczyło: Brave Bang Bravern, Weakest Tamer, Tis' Time for Torture, Wrong Way to Use Healing Magic

Rozczarowało: Dosanko Gal, Sengoku Youko

A najlepsze to jednak kontynuacje z poprzedniego sezonu (Frieren i Zielara)
  • Odpowiedz
@mesugaki: Ja mam tak, że w połowie sezonu zawsze jakieś anime mnie wciągnie, chociaż początkowo z powodu opisów nawet nie planowałem tego tytułu zaczynać.
W tym sezonie są to Dungeon Meshi i Weakest Tamer. Myślałem, że są to kolejne tytuły typu drużuna bohaterów w lochu i kolejny poskramiacz slimów z odrobiną isekaiu. Ale pierwszy okazał się być śmieszną komedią, a drugi dobrze gra na feelsach.
  • Odpowiedz
  • 0
@mesugaki: Zielara i elfka rzeczywiście robią robote. Undead Unluck też trzyma poziom. A MahoAko to () choć skipąłem ten odc o pieluchach i dzieciach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mnie jeszcze rozczarowało Sasaki to Pii-chan na początku wydawało się OK, magia, dorosły bohater trochę rozkmin, a teraz jakieś magiczne dziewczynki, szmuglowanie towarów i każda nowa bohaterka to loli do haremu.
Rzucę
  • Odpowiedz