Wpis z mikrobloga

Dzisiaj BajzelMan do spółki z nawróconym w rytuale obmycia stóp w Dnieprze Grooveerem chyba ciągną srogie nadgodziny, bo spam konkretny na Mirko. Najśmieszniejszy jest fakt, że Ci "ludzie" są bardziej proukraińscy niż połowa mojej rodziny w Tarnopolu, ja sam i wielu Ukraińców których znam. Oczywiście tak naprawdę każdy z nich ma w dupie Ukrainę (BayzelMan to nawet ukraińskiego od rosyjskiego nie potrafi odróżnić) i pewnie żaden z nich nigdy tam nie był. Są to zwykłe neuropki, które pod płaszczykiem walki z Rosją i wspienia Ukrainy, obrażają wszystko co Polskie, od rolników po polskich żołnierzy. Znaleźli sobie wymówkę na którą moderacja przymyka oko. Bo nikt mi nie powie, że naparzanie co 5 minut postu o rolnikach jest normalne, zwykli ludzie nie mają czasu żeby spędzać 3/4 dnia na Mirko żeby cisnąć rolników, to serio zachacza o jakieś problemy natury psychicznej, maniakalnej wręcz. Przez długi czas nie pisałem nic na tagach, bo właśnie przez ekipę Bajzelmana zrobił się tutaj taki sciek, że nie da się rzeczowo toczyć żadnej dyskusji, wolę Ukraińskie telegramy no ale tam trzeba znać Ukraiński, więc Panowie by się nie odnaleźli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać zresztą że to trolle chociażby po tym, jak zaciekłe bronili faktu że na Ukrainie nie ma korupcji,a sprzęt nie jest rozkradany, gdyby Panowie z discorda pomieszkali kilka lat na Ukrainie, to by wiedzieli że tam nawet idąc do dentysty trzeba dać w łapę.
#ukraina #rolnictwo #protest
JohnnyPomielony - Dzisiaj BajzelMan do spółki z nawróconym w rytuale obmycia stóp w D...

źródło: Polish_20240221_203203046

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@EvilRogue: Widziałem i nawet skomentowałem, on napisał ze używają nazistowskich emblematów i banderowskich, bo nie znają swojej historii xD ciekawe czy Ukraińcy którzy w trakcie wojny przyjechali do Polski znają historię swojego kraju, no chyba ze przekraczając granicę, magicznie się jej nauczyli ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co pamiętam jak chodziłem na Ukrainie za małolata do szkoły to np. o rzezi wołyńskiej się nie mówiło, oni
  • Odpowiedz
@selflessness: Jednak chyba coś dało, skoro Zełeński prosi Tuska o przyjazd na granicę. Oligarchowie i zagraniczne korpo dusi Zełeńskiego, a Tusk będzie miał dobrą pozycję negocjacyjną aby spełnić większość postulatów.
  • Odpowiedz
jak zaciekłe bronili faktu że na Ukrainie nie ma korupcji,a sprzęt nie jest rozkradany


@JohnnyPomielony: w sensie jak dementowano fejki z himarsami na OLXie? Ty w to serio wierzysz? xD
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: no ta, ale o ile ja pamiętam to ze strony ruskich onuc szła narracja jakby mieli rozkradać większość tego co im się wysyła, a audyty ze strony USA nie wykryły nieprawidłowości z tego co pamiętam. Oczywiście nikt nie mówi, że na Ukrainie korupcja nie istnieje, ale powstrzymuje się narracje jakoby na ukrainie wszystko było rozkradane
  • Odpowiedz
@Stabilizator: Zesrało się nie pękło, ci ludzie nie robią tego za darmo (ewentualnie został zdoxxowany i oddał konto w zamian za spokój). Tak czy inaczej płakać za ruską propagandą nie będę.
  • Odpowiedz