Wpis z mikrobloga

@Boroborro: i know that feeling :) jak to byłow Black Dynamite "mariuhuana robi z ciebie dziwke " XD ale tez nie domnizujmy - tera pale odmiane medycznej ktora pozbawiona jest tych #!$%@? efektow ubocznych i naprawde spoko poprawia komfort zycia
@sablewski69: @Boroborro @Farrrr Ludzie rodzą się z różnym potencjałem do rozwoju, a używki skutecznie ten potencjał odbierają.
Robią to niezależnie od wszystkiego i mówienie, że dla kogoś o silnej głowie nie ma to wpływu to mrzonki. Ma nawet większy wpływ, bo taka osoba będzie dużo lepiej wiedziała co straciła.
Jak ktoś ma i tak pusty łeb, to wielka krzywda mu się nie stanie.
Crevan Espane aep Caomhan Macha, alias Avallac'h lub Lis – elf Aen Elle, potężny Wiedzący, jedna z czołowych postaci polityki Tir ná Lia, doradca króla Auberona. Twórca Dzikiego Gonu. Prezes Mleczarzy.


@Boroborro: ciesz się, że nie koko jak boxdel, stimy rozwalają neruoprzekażniki a potem jeb nerwica bo serotonia w dupie, depresja bo dopamina w dupie
@JesteMlodyGzGdyni przedewszystkim ataki paniki czyli wiesz zaraz zawał serca ciężki oddech i myśli że zaraz umrę. Na samym początku dostawałem ataków jak nawet z domu wychodziłem na tramwaj( ͡° ͜ʖ ͡°) nie miałem żadnej psychoterapii, dostałem xanaxy i jakoś na tym przejechałem. Potem jak mi się kończyła paczka i czułem że to w miarę opanowane to zawsze zostawiałem sobie tabletkę w zapasie w kieszeni w razie w, taka