Wpis z mikrobloga

Ogólnie to jest chore, że blokada granicy trwa już z kilka miesięcy a władza czy to poprzednia czy to obecna nie zrobiła ABSOLUTNIE NIC żeby ten spór w jakiś sposób rozwiązać. Przecież oni tym tematem się nawet nie interesują, kompletne przemilczenie, jakby to się nie wydarzyło.

W jakim my kraju żyjemy? XD

#ukraina #rosja #protest #rolnictwo #sejm
  • 15
  • Odpowiedz
Ogólnie to jest chore, że blokada granicy trwa już z kilka miesięcy


@Kolikol: ta choroba potrwa do wyborów samorządowych, później szybko zginie jak coronawirus w lutym 22
  • Odpowiedz
a władza czy to poprzednia czy to obecna nie zrobiła ABSOLUTNIE NIC żeby ten spór w jakiś sposób rozwiązać


@Kolikol: Dlaczego uważasz, że to polska strona nie chce się dogadać? Z tego, co słuchałem od miesięcy wypowiedzi różnych polityków, to raczej ukraińcy kompletnie mają #!$%@? i nie chcą rozwiązać sporu podpisując bilateralną umowę z Polską. Wolą dogadywać się z UE omijając Polskę.
  • Odpowiedz
  • 0
@marian-stefan ale ja nigdzie nie stwierdziłem, że to Polska strona nie chce się dogadać. Tam nikt nie podejmuje negocjacji, problem jest traktowany jakby nie istniał. Z resztą tu nie ma co negocjować, zakazać transportu towarów z Ukrainy do Polski i tyle.
  • Odpowiedz
@Kolikol: są negocjacje, tylko nic z nich nie wynika, bo żeby zaspokoić oczekiwania poszkodowanych bez zmian legislacyjnych trzeba wydać gigantyczne pieniądze, a tych oczywiście nie da ani UE ani UA, a na zmiany legislacyjne nie wydaje zgody UE, a na rozwiązanie polubowne nie ma zgody UA...
  • Odpowiedz
Ogólnie to jest chore, że blokada granicy trwa już z kilka miesięcy a władza czy to poprzednia czy to obecna nie zrobiła ABSOLUTNIE NIC żeby ten spór w jakiś sposób rozwiązać. Przecież oni tym tematem się nawet nie interesują, kompletne przemilczenie, jakby to się nie wydarzyło.


@Kolikol: Tak w sumie to po #!$%@? oni mają cokolwiek robić?

Rolnicy nie zaopatrują kraju w tego rodzaju żywność. Mogą sobie strajkować dwa lata na
  • Odpowiedz