Wpis z mikrobloga

T. 34 Warszawa (zdalny)

Zgłoszenie 62f11087bb3299d6 z dnia 2024-02-21 19:04:24

Imię: T.
Wiek: 34
Miejscowość: Warszawa (zdalny)

Kim jestem?
Na pierwszy rzut oka jestem poważnym człowiekiem, ale to tylko pozory, ponieważ tak naprawdę jestem śmieszkiem poza kontrolo i uwielbiam czarny humor oraz wszelkiej maści memeski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem raczej ogarnięty życiowo jeżeli chodzi o pracę i rzeczy poboczne, pomieszkuję a to w Lubelskim, a to w Mazowieckim - nie ma to w gruncie rzeczy znaczenia bo pracuję w 100% zdalnie więc mogę być gdziekolwiek. Jedyne czego mi brakuje to w sumie kompatybilnego różowego przy moim boku i kogoś z kim będę mógł się dzielić przekąskami oglądając filmy na Netflixie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygląd
187 cm wzrostu, 95kg, jestem z typu tych większych i szerszych facetów którzy chodzą na siłownię, choć na szczęście nie mam wielkiego, piwnego bebzuna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczy zielone, szatyn, mam zarost. Według znajomych (i babci) jestem przystojny, ale no ręki sobie za to uciąć nie dam XD

Zainteresowania
Szeroko pojęta technologia, komputery, fizyka, matematyka, geopolityka, historia. Uwielbiam oglądać filmy dokumentalne i przeglądać wikipedię do 3 nad ranem :)

Czego oczekuję?
Hm, sam nie wiem, po prostu chcę znaleźć kogoś z kim będę mógł dzielić życie i przeżywać wspólnie miłe chwile. Kogoś z kim obejrzę film, a jak nas najdzie ochota to wsiądziemy w samochód i zrobimy #nightdrive w góry (bo czemu by nie?) w akompaniamencie dobrej muzyczki.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wydaje mi się, że każdy dzień z właściwą osobą może być idealny. Chciałbym móc z nią zarówno aktywnie spędzać czas i gdzieś wyskoczyć na weekend, jak i móc z nią razem nudzić i oglądać razem dobre seriale czy grać w planszówki. Chciałbym czuć luz i czuć, że ona też go czuje. Być szczerym i rozmawiać o wzajemnych potrzebach i cieszyć się, móc sprawiając jej przyjemność. Po prostu mieć te wzajemne flow. Rozmawiać i rozmyślać o wszystkim, i o niczym, a także w samej ciszy czuć się ze sobą dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
- dzieci: TAK
- ślub: TAK
- papierosy: nie palę
- alko: nie piję (w ogóle, nawet na urodziny czy sylwestra)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa(zdalny) #mirekszukamirabelki
  • 2