Wpis z mikrobloga

Oglądam voda z vertigo bo nie mogłem zobaczyć na żywo i jak widzę co te kaleki grają to aż mnie bierze. Większość 3vs1 przegranych bo wyłażą pod lufę po kolei, pojedynczo, dobrze, że jutro ostatnie bo3 tego składu, ence zasługuje na lepszych zawodników, a nie hadesa który raz robi 25 fragów, a potem 3, drugi raz wyleci z tego teamu, tym razem na speedrunie
#csgo
  • 7
@repunch A co tu ma grać, to zawodnicy tier 2 i igl który jest emerytem. Dycha nigdy w ence jakoś nie błyszczał, nie był gwiazdą, był tłem dla innych, tutaj to samo, tylko bycie tłem zawodników z topu, a bycie tłem tier 2 to jest różnica

A poza tym to debilne wyłażenie pojedynczo pod lufę gdy mają przewagę i do tego mental z #!$%@?
@JednaRenkaJedenKaleka: @repunch Wiecie, że oni ze sobą grają z 2 miesiące a wy już chcecie robić disband. Grali na 2 drużyny z top3 więc mieli pecha w losowaniu. Dajcie im trochę czasu bo chłopaki są obecnie 10 druzyną na świecie ale wy wykopki już hejtujecie.
@JednaRenkaJedenKaleka: Trzeba im dać szansę. Awansowali na drugi wielki turniej gdzie nie udało się to od czasów VP. Vita i Spirit to obecnie kosmici i ciężko z nimi rywalizować. Reszta jest w zasięgu. Oni grają ze sobą bardzo krótko.